آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش نحوه پیدا کردن پسورد فراموش شده مموری کارت در گوشی های هک شده سری60ورژنهای3و2و1

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام

این ترفند فقط بر روی گوشی های هک شده به جز سری E، انجام پذیره.

واسه سری E آخر پست اوردم.

ابتدا برنامه فایل منیجر X-Plore را بازش کنید

حالا برید داخل درایو C که همون فون مموریتون هستش اینطوری و
مسیر زیر رو طی کنید :
SYS>data

1.jpg

حالا فایل
mmcstore را کپی کنید تو مموری کارتتون یا تو کامپیوتر (فرقی نمیکنه)

مثلا E:\Data حالا
باید برگردید به عقب و وارد درایو E یا همون مموری کارتتون بشوید و وارد پوشه Data بشید.

برید رو فایل
mmcstore و عدد 7 رو بزنید تا Rename بشه و به آخر اسمش پسوند .txt اضافه کنید . حالا Menu>File>Open by system کنید و دیگه تموم . . .

2.jpg

اگه دقت کنید تو سطر آخر پسورد فعلی (ir-tci) نوشته شده %

از دوستان هرکی امتحان کرد و جواب گرفت با ذکر نام گوشی اعلام کنه
1.gif

حالا میرسیم به سری E :

مسیر زیر رو در گوشی طی کنید :

Tools>Settings>Security>phone and Sim>Allow remote lock menu و گزینه آخر رو فعال کنید . حالا پسوورد مموری کارت شما همان
remote lock message خواهد بود.

تنها کاری که باید بکنید اینه که یه اس ام اس حاوی
remote lock message بفرستید تا بصورت اتوماتیک پسوورد مموری کارتتون به همون lock message تغییر کنه

2تا نکته دیگه هست که باید بگم :

1.اگه به محتوای فایل
mmcstore دقت کنید سطر دوم قبل از عبارت SM00000+A یه عبارت دیگه (gamja) نوشته شده

که در واقع پسورد مموری کارت دوم منه.

ممکنه شما هم مثل من از 2تا مموری کارت استفاده کنین که در اینصورت یه فایلی مثل اونی که تو عکس هست

خواهید داشت یا اصلا 1 مموری کارت استفاده کنین ولی پسوردش تو سطر دوم باشه

2.اگه پسوورد مموری کارتتون رو نمیدونین قبل از اینکه گوشیتونو ریست یا آپدیت کنین پسورد اونو از فایل mmcstore

مطلع بشید.چون بعد از ریست یا آپدیت دیگه اون فایل موجود نخواهد بود )البته در صورتیکه به هر دلیل پسورد

مموری کارتو وارد کنید دوباره ایجاد میشه ).

ali-p30

کاربر
2009-04-27
1
0
عاجزانه میخوام بدونم چطوری 7610 رو میشه هک کرد(سیستم عاملشو)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز گوشی 7610 از سیستم عاملهای سری 60 هست و احتیاج به هک کردن نداره این مباحث مربوط به سیستمعاملهای جدید هست

zohur

کاربر
2014-01-26
8
7
سلام من یه گوشی nokia 2730 classic گرفتم که مموری کارت نداشت وقتی یه مموری داخلش قرار میدم میگه قفا مموری کارت رو وارد کنید حالا باید مموری کارت رو چطوری باز کنم به اون نفری هم که گوشی رو ازش خریدم دسترسی ندارم

hamidi 1976

کاربر
2014-06-12
2
0
سلام
بنده لومیا 520 قفل شده و پیام داده 65420 دقیقه بعد دوباره امتحان کنید برای باز شدن قفلش باید چیکار کنم
لطفا کمک کنید

بالا