آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست کمک جهت تعمیر مادربرد

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
اسلام واساتید محترم
درچند مورد مادربرد دیدم که زیر اولین ماژول رم از سمت سی پی یو ودر عقب اسلات کارت گرافیک آنجایی که پین قفل گرافیک هست1 یا 2عددماسفت است که زیاد داغ میکند ولی وقتی بیرون آوردم وتست کردم تا سالم است در بعضی مواقع سیستم هم بعداز مدتی کارکردن هنگ می کند از دوستان واساتید تقاضا دارم دراین مشکل مرا راهنمایی نمایید باتشکر از شما

aminp61

کاربر
2010-12-30
101
421
IRAN
باسلام خدمت دوستان واساتید محترم
چرا کسی نیست که دراین زمینه راهنمایی کنه این مشکل مطمئنا خیلی ها با آن سرو کار دارند باتشکر

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام

دوست عزیز شما مدل مادربرد را اعلام کنید چون هر کدام با نوجه به مدارشان نوع قطعه و محل آن فرق میکند و تمام آنها یک نوع مشگل ندارند و علت هنگ کردن در پاره ای مواقع بشتر از خازن ها میباشد

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
باعث گرمای زیاد اون فتها در اطراف سی پی یو نشت و خرابی بعضی از خازنهای اطراف cpu (خرابی در تغذیه cpu) و یا پاور نامناسب و همچنین خوب کارنکردن فن cpu می باشد

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
اسلام واساتید محترم
درچند مورد مادربرد دیدم که زیر اولین ماژول رم از سمت سی پی یو ودر عقب اسلات کارت گرافیک آنجایی که پین قفل گرافیک هست1 یا 2عددماسفت است که زیاد داغ میکند ولی وقتی بیرون آوردم وتست کردم تا سالم است در بعضی مواقع سیستم هم بعداز مدتی کارکردن هنگ می کند از دوستان واساتید تقاضا دارم دراین مشکل مرا راهنمایی نمایید باتشکر از شما

با سلام
دوست عزیز پیشنهاد میکنم فتهای مشکوک رو عوض کنید چون بعضی از فتهای آمپر بالا با اهمتر بخوبی قابل تست نیستن

بالا