آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل شارژ نگهداری گوشی نوکیا E66

technich2010

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-06
440
2,232
با سلام خدمت اساتید . گوشی من نوکیا E66 می باشد . تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم . و شارژش را حتی برای 3 یا 4 روز نگه میداشت . اما یه روز ظاهرا" شارژر مشکل اتصال کوتاه سیم داشت ( تو قسمت نرگی کانکتور اتصال به گوشی ) و من زدمش به گوشی و دیدم گوشی خاموش شد . دوباره گوشی را روشن کردم و دوباره شارژر رو وصل کردم به گوشی ، دیدم باز گوشی خاموش شد . سپس بررسی کردم و متوجه اتصال سیم های شارژر شدم ، عیب را برطرف کردم و مشکل رفع شد . اما از اون موقع گوشی شارژ رو زیاد نگه نمی داره . و هر 12 یا 13 ساعت ، شارژش تموم می شه و باید بزنمش به برق. نمی دونم از چیه . آیا از خود باطریه یا از قسمت های دیگه . ممنون از راهنماییتون .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Masoud_Y

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

اول بلطری رو امتحان کنیید در غیر این صورت مشکل از ای سی تغذیه است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Masoud_Y

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با تشکر از دوستمون برای راهنمایی اول باطری رو بوسیله مصرف کننده ای کاملا خالی کنید و توسط یک منبع تغذیه به طور کامل شار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ICT-ELEC

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام خدمت اساتید . گوشی من نوکیا E66 می باشد . تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم . و شارژش را حتی برای 3 یا 4 روز نگه میداشت . اما یه روز ظاهرا" شارژر مشکل اتصال کوتاه سیم داشت ( تو قسمت نرگی کانکتور اتصال به گوشی ) و من زدمش به گوشی و دیدم گوشی خاموش شد . دوباره گوشی را روشن کردم و دوباره شارژر رو وصل کردم به گوشی ، دیدم باز گوشی خاموش شد . سپس بررسی کردم و متوجه اتصال سیم های شارژر شدم ، عیب را برطرف کردم و مشکل رفع شد . اما از اون موقع گوشی شارژ رو زیاد نگه نمی داره . و هر 12 یا 13 ساعت ، شارژش تموم می شه و باید بزنمش به برق. نمی دونم از چیه . آیا از خود باطریه یا از قسمت های دیگه . ممنون از راهنماییتون .
با سلام
دوست عزیز شما طبق نقشه پیش برو و قطعات در مسیر شارژ و چک کن اگر باطری شما زود شارژ میشه و گفتین که زودم تخلیه میشه احتمال داره آی سی شارژ باشه.

یا علی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ICT-ELEC

alikar

کاربر vip
کاربر
2009-02-22
104
482
با سلام یک گوشی نوکیا مدل6300 دوربین قطع شارژهم زود تمام میکنه باطری هم تعویض شده لطفا راهنمایی کنید

بالا