آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عيدي همراه اول به مناسبت عید فطر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184

همراه اول به مناسبت عیدسعید فطر به مشتركان سيم كارت هاي دائمي خود هديه مي دهد.
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام كرد: در روز عید فطر تمامي مكالمات درون اپراتوري مشتركان دائمي همراه اول و مكالمات با تلفن ثابت مشمول 10 درصد تخفيف و ارسال پيام چند رسانه اي (MMS) مشمول 50 درصد تخفيف است.
طبق اين گزارش، تخفيف در مكالمات شامل مكالمات شهري، بين شهري و جابه جايي همراه اول به همراه اول و تلفن ثابت بوده و مشتركان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به پرتال همراه اول به نشاني http://www.mci.ir مراجعه كنند.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر

همراه اول به مناسبت عیدسعید فطر به مشتركان سيم كارت هاي دائمي خود هديه مي دهد.
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام كرد: در روز عید فطر تمامي مكالمات درون اپراتوري مشتركان دائمي همراه اول و مكالمات با تلفن ثابت مشمول 10 درصد تخفيف و ارسال پيام چند رسانه اي (MMS) مشمول 50 درصد تخفيف است.
طبق اين گزارش، تخفيف در مكالمات شامل مكالمات شهري، بين شهري و جابه جايي همراه اول به همراه اول و تلفن ثابت بوده و مشتركان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به پرتال همراه اول به نشاني http://www.mci.ir مراجعه كنند.

یک کلاهبرداری هست این همراه اول که دومی نداره !!!
فروردین ماه به من اس ام اس داد که چون تولدتون هست 100 اس ام اس رایگان بفرستید
من هم اهل اس ام اس فرستادن نیستم و همیشه هزینه اس ام اس من نهایت 100 تومن میاد
خلاصه ماه بعد دیدم نامردها پول اون 100 تا اس ام اس رو هم از من کم کردن
بـــــــــــــــــاور نکنید این ها از این حقه بازی ها زیاد در میارن
...

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,114
...

سلام
جناب رحمانیان بنده هم چک کردم برای من هم حساب کردند . روز روشن وکلاهبرداری از اینآشکارتر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
ولی برای خانواده من هم آمد که تولدتون 100 تا رایگان دارید و بعد از 100 تا هم نوشت دیگه تمام شد. ولی من دیگه قیمتش رو نرفتم حساب کنم ببین محساب کرده یا نه. ولی داداشم اصرار داره که قیمتش حساب شده!

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
...
سلام
واقعا ............. !من همشو استفاده کردم ولی اینقدر خوشخیال بودم که اصلا به فکرم هم خطور نکرد که حساب کنم !یعنی کسی شکایت نکرد و پیگیر نشد؟ شماها که فقط همون تعداد پیامک زدید و براتون مدرک میشد چرا پیگیر نشدید؟

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام. اینها که درست. چند وقت پیش یکی از آشناها شکایت داشت از اینکه هر روز براش فایل حافظ میاد که البته اولش رایگان بوده و بعد از اون قطع نشده و داره هزینه می اندازه و... که با بدبدختی کدش را پیدا کرده و غیر فعالش کردم!
اما در ماه مبارک رمضان همراه اول از سر خیر خواهی طرح برکت همراه اول را داد که در آن به ازاری هر 3 دقیقه مکالمه 1 دقیقه مکالمه رایگان خواهید داشت! من ساده هم آن را فعال کردم.
حالا من نمیدونم چطوری حساب میکنند که دو تا زنگ و 4 تا اس ام اس که میدی شارژ 2000 تومانی که البته 2000 تومان هم اعتبار نمیده تموم میشه.
عجب طرح با برکتی بود برای همراه اول!!!

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
بنده هم به دلیل اینکه در عید سیم کارتم رو فعال کردم 100 عدد اس ام اس رایگان بهم داد که نمی دونم حساب شد یا نه اما توی قبض یه هشت هزار تومانی تخفیف نوشته بود که فکر کنم همون بوده ، بابا گناه داره این همراه اول یه هو دیدید ناراحت شد دیگه همراهی مون نکردا. از ما گفتن بود .

بالا