آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فید شدن صفحه بعد از نصب درایور گرافیک

mehranhafezi

کاربر
2010-11-29
34
50
سلام دوستان یه لپتاپ ACER EXTENSA 4230 هست بعد از نصب درایور گرافیک وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد صفحه سفید میشه درایور گرافیک رو از خود سایت و سی دی اورجینال خودش نصب کردم و ویندوز رو هم چند بار عوض کردم ولی باز همونجوریه ضمنا ویندوز 7رو که نصب می کنم از همون اول صفحه سفیده .البته قبلش ال سی دیش نور نداشت دادم تعمیرگاه نور ال سی دیش درست شد ولی این مشکل رو پیدا کرده دوستان راهنمایی کنن

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

misam490

کاربر
2011-08-21
7
7
سلام
مثل این که مشکل ما دو تا مثل همه!
مشکل من هم حل نشد(همون پستی که شما پیشنهاد داده بودید درایور کارت گرافیکو دوباره نصب کنم)
یه سوال داشتم : شما وقتی ویندوز 7 رو نصب می کنید تو کدوم مرحله صفحه سفید می شه؟وقتی آرم ویندوز نمایش داده می شه یا زودتر؟
لپ تاپ من بعضی وقتا وقتی می خواد مشخصات سی پی یو رو نمایش بده (بلافاصله بعد از روشن کردن) هم سفید می شه، احتمال داره از سخت افزار باشه؟ خدانکنه!

mehranhafezi

کاربر
2010-11-29
34
50
سلام میثم جان من قبلا با صفحه سفید مواجه شدم ولی دراور گرافو نصب می کردم درست میشد ولی این یکی انگار فرق می کنه توی ایکس پی ویندوز بالا میاد و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی درایور گرافو نصب می کنم مشکل پیدا می کنه ولی توی 7 چون خودش گرافو میشناسه (بعد از setup) وقتی که ویندوز می خواد بالا بیاد صفحه سفید میشه البته اوایل 7 هم بالا میومد ولی وقتی یه نرم افزار اجرا می کردم وسطای کار سفید میشد حالا دیگه از اول کار اینجوریه مطمئنم از ذرایور نیست واحتمالا گراف مشکل داره

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
سلام دوستان.

این مشکل به احتمال خیلی زیاد از چیپست گرافیک شما هست (هر دوتاتون) و باید چیپست از روی برد جدا بشه و پایه گذاری(ریبال) بشه و سر جاش گزاشته بشه.من این کار رو میکنم و از مشتر 75.000 تومان میگیرم.البته بهتره لپ تاپ از نزدیک دیده بشه ولی 99% از چیپست گرافیک هست...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: misam490
بالا