آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل یکسره شدن بازر در یو پی اس فراتل

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
با سلام خدمت دوستان
یه یو پی اس SFR3000 دارم که وقتی به برق وصل میکنم بازرش یه سره میشه حتی باطری ها رو هم ازش جدا کردم ولی بازم همینطوریه
اگه میشه راهنمایی کنین لطفا

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
با درود.
اگر هیچ مشکلی نداره دستگاه و صرفا بازر یکسره شده تااونجایی که یادم هست مدار بازر یک ترانزیستور داره که امکان خرابی اونهست.فرمان بیزر را از میکرو دنبال کنید و اگر شد مسیرش به میکرو را قطع کنید تا ببینید که بوق قطع میشه یا نه.
البته امکان اسیب پین اوت میکرو که مربوط به بیزر هست وجود داره که راهی نیست جز قطع کرده بیزر.
گاهی نرم افزار ان اسیب میبیند.
زیر میکرو هم یک ای سی اییپرام هست که نمیدونم با پروگرام مجدد عیب رفع میشه یا نه.

بدرود.

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
با سلام خدمت دوست گرامي
مشكل اين دستگاه از برنامه ميكرو است . اگه براتون مقدوره برنامشو برام بذارين تا بتونم دوباره پروگرام كنم
با تشكر

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
با درود.
والا سال 83 فکر میکنم به طریقی برنامه اش را یافتیم!اما الان اصلا نمیدونم کجا هست!
دوستانی که دست اندر کار هستن باید مرحمت بفرمایند.
اصلا برنامه میکروش قابل کپی کردن هست؟
بدرود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با درود.
والا سال 83 فکر میکنم به طریقی برنامه اش را یافتیم!اما الان اصلا نمیدونم کجا هست!
دوستانی که دست اندر کار هستن باید مرحمت بفرمایند.
اصلا برنامه میکروش قابل کپی کردن هست؟
بدرود.
سلام :
دوست عزیز این مشکل شما وقتی پیش میاد که پتانسیومترهای 10 دوری به علت گذشت زمان و دی اکسید شدن کربن انها تغییر اندازه میدهند و مدار سنس بیزر اینطوری تشخیص میده که برق شهری یا باتری خارج از وضعیت عادی هست میتونید با تعویض یا تنطیم مجدد انها مشکل خود را حل نمایید .
با توجه به مورد بالا فکر نمیکنم با پروگرام کردن مجدد مشکلتان حل بشه .
تست کنید نتیجه بزارید احتمالا بتونم فایل مورد نیاز تون را براتون پیدا کنم ولی همین ها که عرض شد تست کنید .
موفق باشید .

mnajafi

کاربر vip
کاربر
2011-09-10
87
318
اگر بتونی ورژن PCB برد اصلی اونی که رو بسته میشه رو بهم بگی دقیقا میتونم راهنماییت کنم

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
سلام خدمت دوستان گرامی
با اینکه شاید مدت زیادی از درج مشکل دوستمان می گذرد بخاطر تجربه ای که قبلا در این مورد داشتم خواستم به اطلاع برسونم در یو پی اس های فاراتل زمانی که به هر دلیلی جای فاز و نول جابجا شود یا مقدار اختلاف ولتاژ نول و ارت تغییر نماید (بیش از 5ولت ) یا کلا ارت دستگاه قطع شود بیزر بصورت یکسره صدا می کند موفق باشید

بالا