آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

دیدن تصاویر دوربین مدار بسته با موبایل

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
سلام

چه طوری می تونیم تصویرهایی که یه دوربین مدار بسته میگیره روی موبایل دید

اگه کسی آموزش کامل رو داره لطفا کمک کنه
با سلام و درود به شما دوست عزیز
برای این کار از طریق اینترنت راحت است که این کار بستگی به پهنای باند دارد
دوم از طریق مودم موبایل که باید نرم افزار مربطه داشته باشید و با اتصال به دی وی ار مرکزی می توانید تصاویر مشاهده بکنید.

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
معمولا همراه دستگاهdvr یک سری نرم افزار هست، ببیند ایا نرم افزاری برای موبایل دارد یا نه
اگه نداشت به سایت تولید کننده برید و بییند دستگاه شما چنین قابلیتی دارد یا خیر و اگه داشت نرم افزار موبایل دانلود بکنید.
اگر فقط برای یک دوربین بخواهید استفاده بکنید ، دوربین همراه با یک دستگاه که مثل موبایل هست می توانید خریداری بکنید ولی تا 50 متر بیشتر برد ندارد
این دستگاه هم صدا و تصویر ، بروی دستگاه خودش انتقال می دهد فکر کنم حدود 250 تومان باشه.

داغلا

کاربر
2010-10-28
1
4
با سلام برای انتقال تصویر از دستگاه دی وی ار به موبایل شما باید اول یک adslو ای پی ولید داشته باشید و دستکاه دی وی ار شما نیز قابلیت انتقال داشته باشد سپس شما نرم افزار را بر روی موبایل نصب کنید بعد می رسیم به تنظیم مودم adsl باید یوزر و پسورد بر روی مودم ست باشد در صورت مشکل می توانید با شرکت ابتکار صنعت مبتکران تماس بگیرید0452-7280132

محمد 1

کاربر
2006-10-27
2
5
سلام دوست من اغلا

شما گفتين بايد اي پي وليد باشه ولي دوست عزيز من فكر كنم بايد حتما اي پي استاتيك باشه وبيشتر دستگاهاي ارزان داخل بازار هست با انتقال تصوير مشكل دارند وسرعته adsl جايي كه ديي وي ار نصب هست بايد ارسالتون بالا باشه وتا چند ماه قبل سرعت دريافت برروي موبايل سيم كارت ايران سل خوب بوده:nevreness:

arvin2009

کاربر
2008-02-05
9
92
برای انتقال تصویر, تمام دی وی ارهایی که پرت لن دارن قابلیت این کار رو دارن چه ارزان باشند چه گران.فقط امکان دارد نرم افزار مبایل مورد نظر شما را نداشته باشد که معمولا هم نسخه جاوا و هم سیمب در سیدی دستگاه موجود است.برای انتقال هم شما پرت های قسمت وب و مبایل رو که در داخل دیوی ار هست رو در مودم خود فوروارد کنید و در داخل مبایل هم ادرس ایپی ولید خود و شماره پرت را بنویسید.تصویر با هر سرعت اینترنتی میاد فقط امکان داره بصورت عکس ببینید و لایو نباشه

بالا