آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال در مورد گوشی سونی اریکسون مدل ویواز

mohammad87

کاربر
2011-08-14
2
4
سلام<BR>درسته که این گوشی خیلی زود شارژ خالی میکنه؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elnino909

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
من ازش استفاده نکردم خودم. ولی گوشی هایی که ال سی دی بزرگ دارن و لمسی هستند معمولا شارژ بیش از یک دو روز اگر استفاده کنید نگه نمیدارن

Saeed_afshar

کاربر
2011-04-27
3
15
Rasht
در کل گوشی خیلی خوبی هست. اگر تا این قیمت پول برای گوشی گذاشتی کنار جز، بهترین انتخاب ها است.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
البته این سیستم عاملش سیمبیان هست ولی خیلی از برنامه های سیبیان روش نصب نمیشه اون هم به دلیل پلتفرم متفاوتش هست که بعضی برنامه ها مخصوص پلتفرم نوکیا ساخته شدند.

من نظر شخصی خودم این هست که قرار باشه این گوشی رو بخرم به جای اون نوکیا بخرم. مثلا گوشی C6 یا C7 یا X6 اینها تو همون رنج قیمتی هستند ولی فکر کنم مشکلاتتون در آینده باهاشون کمتر باشه.

گر چه گوشی های جدید همه چینی شدند و اصلا کیفیت قدیم رو ندارند. قدیم یک گوشی نوکیا می خریدی دیگه مگه میگذاشتیش زیر تایر ماشین تا خراب شه!! تازه بازم معلوم نبود خراب شه :) ولی حالا هیچکدوم بیشتر از دو سال نمیرن و یک چیزیشون میشه مگه دیگه خیلی خوش شانس باشین. ارزون و گرونشم فقط امکاناتشون فرق داره کیفیتشون هیچکدوم خوب نیست حتی گوشی N8

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام
من الان نزدیک دو سال ویواز دارم خیلی ازش راضی هستم در رابطه با شارژ باید بگم بازیها و برنامه ها خیلی از شارژش کم میکنند که من خیلی کم ازش استفاده میکنم در حالت عادی هر 4یا5 روز یکبار شارژ میزنم نقطه ضعفش هم صدایش هست که بیش از اندازه ضعیفه مشکل دیگه ای باهاش برخورد نکردم برنامه ها را هم اگر ساین کنی مشکلی نداره راحت نصب میشند

بالا