آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

فلزیاب دلتا پالس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehran101

کاربر
2017-02-25
75
107
سلام
چقدر الكترونيك كار هستي؟ اسيلوسكوپ ويا مولتي متر داري؟ اگر نداري سعي كن ببيني ماسفت كار ميكنه مثلا با قدرت بالا مثل قبل لوپ زوزه ميكشه؟ با مولتيمتر ببين ولتاژي در خروجي آپ امپ ها داري ؟ ويا پالسهاي ورودي آنالوگ سويچ برقرار است ؟

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
با سلام خدمت دوستان برا این دستگاه چه کویل ای بهتر جواب میده؟
دوم اینکه کابل adsl بهتره یا سیم لاکی؟اگر سیم لاکی چه نمره ی و چند دور و ...
attachment.php

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sibpc

masror_D

کاربر
2018-04-13
8
3
سلام
چقدر الكترونيك كار هستي؟ اسيلوسكوپ ويا مولتي متر داري؟ اگر نداري سعي كن ببيني ماسفت كار ميكنه مثلا با قدرت بالا مثل قبل لوپ زوزه ميكشه؟ با مولتيمتر ببين ولتاژي در خروجي آپ امپ ها داري ؟ ويا پالسهاي ورودي آنالوگ سويچ برقرار است ؟

سیگنال ها رو گرفتم روی پایه 6 lf357 شکل موج تغییر کرده . احتمال داره از ماسفت باشه؟پالس به گیت ماسفت میاد. اولین جایی که باید شکل موج رو با توجه به حساسیت تغییر بده کجاست؟ روی امپ lf357 خروجیش شکل موج پریودیک دارم که نشون میده ماسفت سالمه اما تغییر کرده شکلش اون حالت پالسی و میزا شدن و نداره lf که گذاشتم فلزیه ممکنه از lf باشه؟

آخرین ویرایش:

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
سلام جرا از این سیم پیچ های مانیتور crtنمیشه به عنوان کویل استفاده کرد در پالسی.
2.jpg

3.jpg

mehran101

کاربر
2017-02-25
75
107
سلام
ببين آيسي هاي ديجيتال پالس ميدهند يا نه ؟ بطور خلاصه ميگم شما با احتياط عمل كن لوپ كه وصل نباشه با يك مقاومت مثلا 22k كه به تغذيه وصله به ورودي آپ امپ ها وصل كن ببين آپ امپ تغيير وضعيت ميده و به اشباع ميره يا نه .

sajas324

کاربر
2018-11-15
7
0
34
با سلام خدمت همه دوستان عزیز در بین فلزیابهایی که در اینترنت مدار اونها موجود است یکی از بهترین اونها مدار دلتا پالس .این مدار یک سیستم پالسی خوبه که با این حال که قدیمیه اما میشه گفت قلب خیلی از مدارات حال حاظر پالسی.از این مدار چند شماتیک در اینتر نت وجود داره که بعضی از اونها مشکل دارن این شماتیکی که در این قسمت براتون میزارم رو خودم ساختم و تست کردم و مشکلی نداره و جواب میده.عده ای از دوستان دنبال این مدار می گشتن و درخواست کرده بودن .امیدوارم این به کارشون بیاد موفق و پیروز باشیدhttp://www.up.98ia.com/images/by4er6rj2aggwir6cnzq.rar

دوست عزیز میشه لیست قطعات رو بگی؟ تصویر واضح نیست . pcb رو ساختم ولی قطعات رو نمیدونم و جاشون کجاست رو نمیدونم

Abolfazl068

کاربر
2018-11-19
1
0
سلام دوستان چندتا مشکل با دلتا پالس دارم کسی میتونه کمکم کنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز
1- شما مشکلتون رو باید در تاپیک جدید با عنوان صحیح و مشخص کردن مشکلتون طرح کنید.
2- "کسی میتونه کمک کنه" وقتی شما مشکلتون رو هنوز مطرح نکردید الآن بقیه دقیقا چی باید بگن ؟؟ با حس شیشم جواب بدن؟! شما مشکلتون رو باید مطرح کنید کسی بلد باشه جواب میده.

با اینکه من بارها از دوستان خواستم مشکلات باید در تاپیک های مستقل مطرح بشه نمیدونم چرا اینجور تاپیک هایی میبینم که 52 صفحه با یک عنوان در حال ادامه فعالیت هست!
این شیوه اصلا درست نیست و فقط مطالب مرتبط با یک مشکل خاص در دستگاه خاص میتونه در یک تاپیک ادامه پیدا کنه.
این تاپیک بسته میشه تاپیک برای خودتون جدا بزنید.
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا