آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

این دستگاه رو با چی روشن کنم ؟؟

m-hosseini

کاربر
2008-09-28
40
214
گنبد کاووس
سلام ، من یه پیچ کوشتی برقی دارم ( شکل زیر ) که با باتری 7.2 ولت کار میکنه و میخوام از شر باتری هاش خلاص شم . این دستگاه قطعاً جریان زیادی نیاز داره .وقتی پاور کامپیوتر رو بهش وصل میکنم پاور خاموش می شه . به نظر شما بایدچه منبع تغذیه ای استفاده کنم؟
skill.JPG

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
سلام همکار گرامی بعد از اینکه پاور کامپیوتر را بهش وصل کردی و پاور خاموش شد یکبار سیم سبز وسیاه پاور را جدا کن ودوباره بهم وصل کن

با سلام :
فکر کنم اقاي سردار شمس متن درخواست را متوجه نشدند !!!!!
دوست عزيز بهترين منبع استفاده از يک باتري 7.2 ولتي 4 امپر ميباشد .
اگر باتري اصلي را نميتونيد تهيه کنيد در اين صورت حداقل از يک باتري 6 ولتي 4 امپري موتور سيکلت بهره بگيريد استفاده از منابعي مثل شارژر و اداپتور و.... توصيه نميشود .
موفق باشيد .

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
با سلام :
فکر کنم اقاي سردار شمس متن درخواست را متوجه نشدند !!!!!
دوست عزيز بهترين منبع استفاده از يک باتري 7.2 ولتي 4 امپر ميباشد .
اگر باتري اصلي را نميتونيد تهيه کنيد در اين صورت حداقل از يک باتري 6 ولتي 4 امپري موتور سيکلت بهره بگيريد استفاده از منابعي مثل شارژر و اداپتور و.... توصيه نميشود .
موفق باشيد .

با سلام دوست عزیز الان فکر نکنم باطری 6 ولتی 4امپر موتور سیکلت گیر بیاد من گشتم نبود الان همه12ولتیه اما تهران که بودم خوب باطری های به چشم میخورد از اونا گیرت بیاد خیلی خوبه

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام دوست عزیز الان فکر نکنم باطری 6 ولتی 4امپر موتور سیکلت گیر بیاد من گشتم نبود الان همه12ولتیه اما تهران که بودم خوب باطری های به چشم میخورد از اونا گیرت بیاد خیلی خوبه
با سلام :
همین باتری هاییکه در چراغ دستی { چراغ اضطراری قابل شارژ گاها رادیو دار } استفاده شده از همین تیپ 6 ولتی نیز میباشند و بفور در بازار هست حدود 7 تومن هم قیمت دارن در ضمن نوعی هم 6 ولتی موجود هست که به اصطلاح بازاریان اتمی یا {لیتیومی } میگن بفور هست و خوبه .
موفق باشید .

بالا