آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات پس از تعویض موتور

majidsadatia

کاربر
2011-08-11
1
0
باسلام من یک تعمیرکار یخچال در اصفهانم از وقتی موتور دربازار کم شده منم از موتورهای پاناسونیک ساخت مالزی استفاده میکنم اما باچند مشکل مواجه شدم
1-عمر کم در پاره ای ازمواقع در حد 7ماه پس ازنصب
2-گرمای زیاد در سطح کندانسور موتور با گاز134نسبت باموتورهای دیگروگازR123- سرمای نچندان مطلوب در اواپراتور حتی پس از تعویض لوله مویی وبرگشت
ایا کسی تابحال با این موتورها کار کرده وراه حلی داره ویا خاصیت این موتورها همینه

آخرین ویرایش:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
باسلام من یک تعمیرکار یخچال در اصفهانم از وقتی موتور دربازار کم شده منم از موتورهای پاناسونیک ساخت مالزی استفاده میکنم اما باچند مشکل مواجه شدم
2-گرمای زیاد در سطح کندانسور موتور با گاز134نسبت باموتورهای دیگروگازR123- سرمای نچندان مطلوب در اواپراتور حتی پس از تعویض لوله مویی وبرگشت
ایا کسی تابحال با این موتورها کار کرده وراه حلی داره ویا خاصیت این موتورها همینه

کمپرسور های چینی درجه 3 از این بهتر در نمیاد شما باید کندانسر کمکی به سیستم اضافه کنی و از گاز 134 انگلیسی

kambiz_g

کاربر
2009-01-21
12
18

تا اونجایی که من اطالاع دارم این موتورها سنگاپوری هستن نه مالزی
ما الان نزدیک دو ساله داریم با این موتورها کار میکنیم و خداروشکر حتی یدونه برگشتی هم نداشتیم
به نظر من شما توکارتون دو چیز رو لحاظ کن
اول این که از گاز مرغوب استفاده کنید که واقعا مهمه رو عمر موتور
دوم فن بغل موتور که خیلی تاثیر داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid2025
بالا