آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قطعات یدکی مین برد ها رو از کجا ها میشه خرید ؟

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام
برای خرید یدکی مین برد های معیوب از چیپ ها ؛ چوکها و فت ها گرفته تا کانکتور ها و اسلت ها

چه جهایی رو میشناسید دوستان

ممنون میشم راهنماییم کنید

mehdi_m

کاربر
2009-02-06
68
212
بهترین و ارزانترین راه برای این کار استفاده از مادربردهای است که چیپ آنها سوخته ولی اگر قطهات نو بخوای بگیری باید بری خیابان جمهوری پاساژ امجد

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
بهترین و ارزانترین راه برای این کار استفاده از مادربردهای است که چیپ آنها سوخته ولی اگر قطهات نو بخوای بگیری باید بری خیابان جمهوری پاساژ امجد

ورداشتن قطعات از روی برد اوراق بهتره ولی از کجا معلومه که اون قطعه ای که ورمیداری سالمه . . . ؟!!!

بعدشم همیشه که برد واراقی گیر نمیاد که

کجای امجد دقیقا منظورته ؟

جواد حمیدی

مدیر تالار
مدیر تالار
2007-12-30
987
8,943
با سلام
به نظر من بهترین روش و بهترین مکان برای تهیه قطعات برهای LCD و LED تهیه و خریداری ال سی دیهای پنل شکسته است که میتوان انرا از فروشگاه اقای زارع تهیه کرد که قیمت کل ان تقریبا برابر با قیمت یک برد است تازه بقیه بردهای ان هم برای شما میماند
اگر هم مدل دستگاه شما یافت نشد هر بردی را به اقای جوزی سفارش دهید برایتان تهیه و ارسال میکند

jozi

مدير فروشگاه jozi
مدیر تالار
2008-01-04
1,328
13,701
سلام
برای خرید یدکی مین برد های معیوب از چیپ ها ؛ چوکها و فت ها گرفته تا کانکتور ها و اسلت ها

چه جهایی رو میشناسید دوستان

ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام بر همگی عزیزان

با این خرابی و شکستگی پنل که دارد به وجود می اید چند سالی طول نمی کشد که اوراقی و دست دوم ال سی دی ها بیشتر از تلویزیونهای معمولی بشود. قطعاتشون هم کم زیاد دارد توی بازار می اید فعلا بیشتر قطعات تغذیه ...

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
روزگار وفق مرادتون باشه جناب جوزي بهترين روش تهيه بردهاي خراب وقديمي هست .كه هر وسيله اي بخواهيد بهترين راه چاره هست اجناس مين برد را دقيقا كسي وارد نميكند چون بصرفه نيست وقتتون را سر اين موضوع نگذاريد حالا چي ميخوايد در خصوص بفرست با عكس تا براتون در صورت امكان ارسال كنم ممنونم عزيزم

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام به همه و تشکر از نظرات پر ارزشتون

ببینید دوستان منظور من برد lcd یا تلویزیون نبود چون من اصلا تلوزیون تعمیر نمیکنم . من چند سال پیش تازه اومده بودم توکار کامپیوتر که با تعمیرات موبایل آشنا شدم و زدم تو کارش ؛ چند سال که گذشت ( چون کاره شلوغیه و در روز حتی ممکنه 15 یا 16 آی سی بزنی و چمیدونم مشکلاتو رفع کنی و . . . ) دستم تو سخت افزار خیلی پر شداز یه طرف نرم افزارم کار میکردمو 9 تاییم باکس داشتم با کلی کابل ؛ ولی دیگه خسته شدم و میخوام با تمام تجاربی که از موبایل بدست آوردم که بعضیاشم خیلی خشایند نیست دوباره برگردم تو کار کامپیوتر و خودمو راحت کنم

حالا تو همین روزای اول کار با کمبود قطعات مواجه شدم ( آخه تو کار قبلیم هر وقت قطعه کم میاوردم یا از توی اسقاطیای خودم که یه کارتن پر از برد موبایله در میووردم یا میرفتم از بقیه میگرفتم چون اینطور چیزا رایگانه و خیلی ارزون میشه گیرشون اورد مثلا یه n73 اوراقیو میشه با 4یا5 تومن کلا خریدش ) ولی الان دارم یه مادر بردو تعمیر میکنم نیاز به IO دارم نمیدونم از کجا باید گیرش بیارم از اون جاییم که مدلش بالاست اوراقیش گیر نمیاد
اینه که این پستو زدم وگر نه خودم اوراق کردن خیلی خوب بلدم

بالا