آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در ساخت فلزیاب

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام اگه کسی در مورد فلزیاب Gold scanاطلاعاتی داره بزاره چون من میخواهم فلزیاب Gold scanرو بسازم ولی اطلاعات کافی برای این مدار ندارم اگه کمکم کنید ممنون میشم.

mehdi1m2m

کاربر
2008-05-13
10
16
سلام دوست عزیز
گلد اسکن 4 مدار بسیار خوبیه ولی من پیشنهاد میکنم به جاش دلتاپالس رو که خیلی آسونتره و از نظر برد کمتر از گلداسکن نیست رو بسازید.اگه خواستی با کمال میل کمکت می کنم.
در هر حال اگه کسی هست که گلد اسکن رو ساخته و نتیجه خوبی ازش گرفته ممنون میشم اطلاعاتشو در اختیار ما هم قرار بده.
با تشکر
مهدی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: htc

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام آقا مهدی میشه این مدار دلتاپالس رو بزارید چون من مدارشو ندارم.ببخشید این مدار (دلتاپالس)قابلیت تفکیک داره یا....اگه در این باره کمکم کنید ممنون میشم.

mehdi1m2m

کاربر
2008-05-13
10
16
سلام
دلتا پالس تفکیک نداره(مثل همه فلزیابهایی که با سیستم پالس کار می کنند) و اگه دیدی یکی داره حتما تو هوا داره اگه فلز بره زیر خاک اونوقت تفکیک بی تفکیک.
ترافیکم به حد کافی نیست که بتونم فایل آپ کنم، به زودی مدار اصلاح شده رو میزارم.

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام آقا مهدی ممنون از این پست مفید که زحمت کشیدید مدارشو گرفتم ولی من یک فلزیاب با قابلیت تفکیک میخواستم با برد 2متر زیر خاک اگه میتونی در این باره کمکم کنی یه دنیا ممنون میشم چون خیلی لازم دارم هرقدرم مداری میگردم یا نکات مبهمش زیاده یا مدارو دستکاری کردن .ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ana110

mehdi1m2m

کاربر
2008-05-13
10
16
سلام
پس پیشنهاد میکنم یا ماینر 4 را بساز که تفکیک داره ولی بردش در حد دلتا پالس نیست یا کلون پای 2 رو که باز هم تفکیک داره و بردش بهتر از ماینره.
اگه جایی دیدی که می گن ماینر 6 متر میزنه همش دروغه، نهایت 2 متر میزنه و کلون پای 2 هم نهایت 3 متر با لوپ یک متری.
بگرد اگه نتونستی پیداش کنی بگو تا اینجا آپش کنم.

• Like

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
من هم گلد اسكن رو ساختم.و هم hammer head رو.گلد اسكن يه مدار با قابليت تفكيكه.ولي مدار در حين كاوش ناپايدار ميشه.كه به نظر من مشكل از سيم پيچه.در ضمن در موقع اتصال به پايه هاي ترانزيستورj113 هم بايد دقت كني.hammerheadتفكيك نداره ولي در حين كاوش از ثبات خوبي بر خورداره.كه برد خوبي هم داره

• Like

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام کسی میتونه یه فلزیاب با قابلیت تفکیک بزاره به جز ماینر,گلد اسکن ,...ممنون میشم.

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
اکسیترون که اصلاحشده گلداسکنه روی میز خوبه ولی دربیابان کارش بدرد نمیخوره هم صدای ویزوووز الکی داره هم کنارشهر هنگ میکنه بردشم البته کمتر میشه

بالا