آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نرم افزارهاي پروگرامر

tahoo

کاربر
2010-01-08
6
9
این ای سی در ردیاب آفلاین خودرو استفاده شده میخوام یا دستکاری بشه یا حافظه این ای اسی پاک بشه ؟

آخرین ویرایش:

نودرار

کاربر vip
کاربر
2010-09-06
53
152
سلام كسي ميتونه كمكم كنه.تازه بانرم افزار codevision آشنا شدم واونرو از اينترنت دانلود كردم.بعد از ايجاد فايل (پروژه) وتنظيم همه مراحل ونوشتن برنامه ،وكامپايل برنامه هيچ خطايي در گرفته نميشه ولي وقتي گزينه built (make) از منوي project رو انتخاب مي كنم براي هر برنامه اي كه نوشتم پيام زير صادر ميشه يكي بگه من چيكار كنم. (main نام برنامه ايجاد شده مي باشد)
can't read file: c\OBJ\main.obj

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

نودرار

کاربر vip
کاربر
2010-09-06
53
152
سلام كسي ميتونه كمكم كنه.تازه بانرم افزار codevision آشنا شدم واونرو از اينترنت دانلود كردم.بعد از ايجاد فايل (پروژه) وتنظيم همه مراحل ونوشتن برنامه ،وكامپايل برنامه هيچ خطايي در گرفته نميشه ولي وقتي گزينه built (make) از منوي project رو انتخاب مي كنم براي هر برنامه اي كه نوشتم پيام زير صادر ميشه يكي بگه من چيكار كنم. (main نام برنامه ايجاد شده مي باشد)
can't read file: c\OBJ\main.obj

badhossein

کاربر
2013-12-23
76
62
سلام
من یه پروگرامر دارم که خیلی وقت پیش خریدم ولی متاسفانه سی دی نرم افزارشو گم کردم فکر کنم اسمش 910 باشه . دقیقا نمیدونم چیه لینک عکسشو میزارم اگه کسی تونست کمکم کنه تا اسم و نرم افزارشو پیدا کنم.
ممنونم.

4shared.com - partage et stockage gratuits de fichiers - Connexion

ali200009

کاربر
2008-05-30
5
0
با سلام
نیاز فوری دوستان کسی راهنمای فارسی پروگرامر رو دار هsuperpro 3000u

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,084
48
ایران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali200009

ghaffari360

کاربر
2016-09-21
14
8
سلام اساتید محترم
پروگرام آی سی ATTINY26L-8PU برای یخچتا فریزر ایرانی رو از کجا میشه دانلود کرد؟
آی سی خوذش سوخته.

mehran101

کاربر
2017-02-25
75
107
سلام
بعضي تاپيك ها مثل اين تاپيك خلوت و متروكند وقتي كسي جواب نداد به كساني كه اكثرا پاسخگو هستند پيام خصوصي بدهيد كه انشاالل.. جواب ب***يد.پروگرامر avr910 را قديما خريدم ولي چون كند بود آنرا با پروگرامر avr isp mkII عوض كردم كه خيلي بهتر بود.هر دو پروگرامر را كمپايلر كدويژن يا نرم افزار پروگرام كردن چيپ بلاستر ميشناسند و معمولا با اينها پروگرام ميشوند.با پروگرامر
superpro 280 كه نرم افزارش با superpro 3000 يكي هست زياد كار كردم كه هردو الان قديمي اند.طبق روال ابتدا آيسي را انتخاب كنيد ( مثلا م***وپروسسور يا ميكروكنترولر يا حافظه جانبي است و سپس شركت سازنده و در آخر نام خود آيسي را انتخاب كرده و ok كنيد) برنامه را لود كنيد و با تيك زدن فيوز بيتها بعداز erase كردن آيسي آنرا program كنيد كه اين خلاصه آنه

بالا