آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

راهنمايي جهت خريد موتور مناسب براي سايد سامسونگ

hadipuma

کاربر
2011-01-30
8
17
درود دوستان.موتور يخچال سايدباي سايد سامسونگ من سوخته وجهت تعويض موتور به تعميرگاه بردم.تعميركار گفت هرموتوري كه خواستي(يك سوم) ما نصب ميكنيم از جايي كه من اطلاعي در مورد موتورها نداشتم نظر خودشو پرسيدم و ايشون موتور پاناسونيك ساخت سنگاپور با قيمت 180 تومن رو پيشنهاد داد.
نظر شما دوستان در مورد اين موتور چيه؟اگه موتور بهتري كه توي بازار موجود هست سراغ داريد راهنمايي كنيد.
ضمنا اگه اطلاعي در مورد قيمتها داريد بگيد قيمت رو مناسب گفته يا نه؟
سپاس

hadipuma

کاربر
2011-01-30
8
17
دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد من منبعي غير از اين سايت ندارم.منتظرتونم

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
درود دوستان.موتور يخچال سايدباي سايد سامسونگ من سوخته وجهت تعويض موتور به تعميرگاه بردم.تعميركار گفت هرموتوري كه خواستي(يك سوم) ما نصب ميكنيم از جايي كه من اطلاعي در مورد موتورها نداشتم نظر خودشو پرسيدم و ايشون موتور پاناسونيك ساخت سنگاپور با قيمت 180 تومن رو پيشنهاد داد.
نظر شما دوستان در مورد اين موتور چيه؟اگه موتور بهتري كه توي بازار موجود هست سراغ داريد راهنمايي كنيد.
ضمنا اگه اطلاعي در مورد قيمتها داريد بگيد قيمت رو مناسب گفته يا نه؟
سپاس

قیمت دادن توی سایت ممنوعه

کمپرسور خوبیه

و اینکه کمی قیمتش تنده

موفق باشی

t-mairkar62

کاربر
2010-11-16
25
96
سلام اگه میتونی موتور دانفوس گیر بیار تجربتا به نظر من موتور دانفوس بهترینه قیمتی که بهت گفته یه کم زیاده

hadipuma

کاربر
2011-01-30
8
17
درود.شماره تلفني از جايي كه اين موتور رو واسه فروش داشته باشه(دانفوس) برام نميذاريد؟من شهرستانم و دسترسي ندارم ميخوام اگه ممكنه تلفني خريد كنم.
اگه شماره گذاشتن خلاف قوانينه سايتهلطفا واسم پ خ كنيد.سپاسگذارم دوستان

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
درود.شماره تلفني از جايي كه اين موتور رو واسه فروش داشته باشه(دانفوس) برام نميذاريد؟من شهرستانم و دسترسي ندارم ميخوام اگه ممكنه تلفني خريد كنم.
اگه شماره گذاشتن خلاف قوانينه سايتهلطفا واسم پ خ كنيد.سپاسگذارم دوستان

کدوم شهر هستی؟

بالا