آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رام های کوک اندروید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
رام های کوک شده اندروئید Android

اول از همه با تشکر از دوست عزیزم اقای مهندس نکویی

درخواست رامهای کوک شده اندروید در این تایپیک قرار میگیرد.

دوستان اندرویدی اگه>>> رامی <<<رو خواستید در همین تاپیک اعلام نمایید .

مدل گوشی و اگه نوع رام خاصی رو هم خواستید اعلام کنید..

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
رام کاستوم : Android Revolution HD 5.2.3

Android Revolution HD 5.2.3

این رام مربوط htc Desire hd میباشد.

اینم اسکرین شات:

htc.jpg

این رام رو خودم تست میکنم ونتیجه رو همین جا اعلام میکنم .

با ساپورت کامل فارسی

كوكر رامهاي معروف revolution انتشار رامهاي 2.2.1 رو تا پايه 1.84 و تا ورژن 3.7 ادامه داده و پس از به كوك كردن رامهاي موسوم به جينجربرد نموده است

!

You need :

HTC Desire HD S-OFF ---> use One click ENG S-OFF

Radio S-OFF in order to flash new radio ---> use One click Radio S-OFF, SimUnlock (Easy Root Guide)

ClockworkMod Recovery 3.0.2.6 or newer

If you have problems or further question about flashing my ROM, please read this guide ---> [GUIDE] How to flash a ROM onto your DESIRE HD

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لينكهاي دانلود​

Remember to check MD5 Checksum before flashing !!!
ROM MD5 Checksum: 69C7720D92E535DFFBA6271BFA8A0A40 *Android_Revolution_HD-4G_5.2.3.zip

android revolution HD 5.2.3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش نصب رام:

براي نصب رام به هيچ عنوان از برنامه ROM Manager استفاده نكنيد.طبق روش زير رام را نصب كنيد:

1- رام را دانلود كرده و روي مموري كارت قرار بديد(كپي كنيد)

2- پچ "Super Wipe" را دانلود كرده و روي مموري كارت كپي كنيد(اگر قبلا اين پچ را نصب كرده ايد نيازي به انجام مجدد نيست ولي اگر براي اولين باره كه اين رام را نصب ميكنيد اجراي اين پچ لازم است) http://tinyurl.com/67xdo2l

3- گوشي خود را ريبوت كرده و به محيط ريكاوري ببريد(با گرفتن دكمه صداي پايين و پاور)

4- از منوي اصلي ريكاوري گزينه "install zip from sdcard" را انتخاب كنيد

5- گزينه "choose zip from sdcard" را انتخاب كنيد و از ليست فايلها ، به مسير پچ برويد و پچ "Super Wipe" را اجرا كنيد

6-مجددا گزينه "choose zip from sdcard" را انتخاب كنيد و از ليست فايلها به مسير رام برويد و رام را نصب كنيد

7-بعد از اينكه عمليات نصب رام با موفقيت انجام شد ، گوشي را ريبوت كنيد

راديوي پيشنهادي كوكر​

دانلود فایل - radio-12.54.60.25-26.09.04.11-m2.zip -
MD5
Radio MD5 Checksum: 2DC4CFC01516D71C8D68AC2C5E2FEDA0 *radio.img

آخرين ورژن جديد فارسي ساز براي ورژنهاي 5.2​

http://tinyurl.com/69nvtd2
http://xda.androidrevolution.nl/db_m....2.x_v.0.3.zip
http://xda.androidrevolution.nl/db_mirror/

اين هم فارسي ساز كامل جناب مهرداد عزيز (spike) هست كه روي رامهاي 5.2 به بالا خيلي عالي كار ميكنه.
مهرداد عزيز از بهترين كوكرهاست و رامهاي ايشون توي xda هم كلي طرفدار دارند

http://apkcenter.com/Uploader/index....-roms-v3.0.zip

براي نصب فارسي ساز ابتدا رام را كامل نصب كنيد و يكبار ري استارت كنيد تا سيستم بالا بيايد و بعدش به ريكاوري رفته و فارسي ساز را نصب كنيد و مجددا سيستم را ري استارت كرده تا بالا بياد
بعد از اين براي نصب ساير پلاگين ها به محيط ريكاوري رفته و يكي يكي پلاگينها رو نصب كنيد و در نهايت ري استارت كنيد.لازم نيست بعد از نصب هر پلاگين گوشي رو ري استارت كرد

پلاگينهاي سنس 3 در همين قسمت قرار داده ميشوند و در صورت تغيير آپديت خواهند شد

پلاگين هاي زير فقط بر روي رامهای revolution 5.2.xنصب ميشوند

پلاگين ALL IN ONE ورژن 0.3
اين پلاگين شامل :
USB Connection Interface 0.2, Streak Live Wallpaper, Weather 0.13, Lock-Screen 0.17, SMS Bubble Interface & Advanced Power Menu

پلاگين HTC Sense 3.0 Lock-Screen (version 0.17) & Advanced Power Menu
براي نصب اين پلاگين بايد HTC Sense 3.0 Weather را هم نصب كرده باشيد

CRT Screen-on / off Animation (version 0.3)

Advanced Power Menu (version 0.1)

Transparent Rosie

Modified Quick Settings (version 0.1)

Modified Quick Settings XL (version 0.1)

Modified Quick Settings (version 0.1) & No Recent Applications mod

Modified Quick Settings XL (version 0.1) & No Recent Applications mod

No Recent Applications mod

Restore HTC Lock-Screen - if you have deleted HTC Lock-Screen or if you want to have it back on no-Sense ROM

Enable SiP over 3G network

پلاگين هاي زير روي تمام ورژنهاي رام revolution 5 كار ميكند

پلاگين HTC Sense 3.0 Weather (version 0.13)

پلاگين HTC Sense 3.0 Trace (Swype from HTC) (version 0.3)

پلاگين HTC Sense 3.0 USB Connection Interface (version 0.2)

پلاگين HTC Sense 3.0 Task Manager

پلاگين HTC Sense 3.0 Streak Live Wallpaper

سوال و جواب هاي متداول:

سوال - وقتي اين رام را روي گوشيم نصب ميكنم ، شارژ باطري خيلي سريعتر از قبل خالي ميشود.چكار بايد بكنم؟
جواب – باطري گوشي را فول شارژ كنيد و سپس به محيط ريكاوري مد برويد.به منوي advanced رفته و گزينه Wipe Battery Stats را بزنيد و مجددا گوشي خود را راه اندازي كنيد.همچنين سوال هفتم و پاسخ ارائه شده را مطالعه كنيد.

سوال – من در برنامه navigation (ناوبري) حساب ويژه دارم و با نصب اين رام اين نرم افزار كار نميكند.چكار بايد بكنم؟
جواب – كار نكردن برنامه ناوبري در گوشي شما ميتواند دلايل متعددي داشته باشد كه به رام مربوط نيست.ميتوانيد راه كارهاي زير را امتحان كنيد:
- پس از اتصال به اينترنت از مسير "Settings" ---> "Locations" گزينه reinstall را اجرا كنيد
- فايل يا فولدر Temporary را از مسير /sdcard/.data/navigator/Data/Temporary پاك كنيد
- برنامه Google Maps را مجددا از ماركت يا هر جاي ديگه مجددا دانلود و روي گوشيتون نصب كنيد
- از قسمت مديريت برنامه هاي نصب شده setting --> application --> manage application برنامه Google maps را انتخاب و گزينه clear data را بزنيد

سوال – وقتي يك فيلم HD ضبط ميكنم در نمايش اون مشكل دارم
جواب – اين مشكل از مموري كارت شماست.اگر موضوع نمايش فيلم براي شما مهم هست ميتونيد مموري كارت خودتون رو (ترجيحا در قالب fat32 ) فرمت كرده و فيلم را روان تر مشاهده كنيد.استفاده از مموري كارتهاي با كلاس بالا به نمايش روانتر فيلم كمك ميكند
سوال – وقتي گوشيم رو خاموش ميكنم صداي زنگ گوشيم به حالت پيش فرض بر ميگرده.چكار بايد بكنم؟
جواب – به مسير Ringtones > Menu > More Ringtones > Create new ringtone رفته و يكي از زنگهاي مورد علاقه خود را انتخاب كنيد

سوال – آيا برنامه ي جايگزيني براي set cpu براي اوركلاك وجود دارد؟
جواب – شما ميتونيد از برنامه No-frills هم استفاده كنيد.دقت كنيد كه در اين برنامه گزينه "Allow on boot" را انتخاب كرده و تيك بزنيد

سوال – بعد از نصب اين رام مموري كارت من بصورت read only در آمده است.چكار بايد بكنم؟
جواب - مموري كارت خود را توسط كامپيوتر defrag كنيد.
كاربران سيستمهاي مكينتاش ميونن از قسمت disk utility گزينه repair رو اجرا و مشكل رو حل كنند.

سوال – در بيشتر اوقات cpu گوشي من تا 100% مشغول است .دليل اينكه cpu تا اين حد درگير هست چيه؟
جواب – حساب كاربري htcsense.com را پاك كنيد.اين برنامه بطرز عجيبي شارژ باطري و كارايي cpu رو تحت تاثير منفي قرار ميدهد

سوال – آيا براي هر ارتقا ورژن اين رام نياز به وايپ كردن data partition ميباشد؟
جواب – اگر قبلا رام ديگه اي روي گوشيتون نصب بوده و ميخواهيد اين رام را نصب كنيد توصيه ميشه كه براي پرهيز از مشكلات پيش بيني نشده و كارايي بيشتر رام حتما وايپ كنيد.براي ارتقا رام از ورژنهاي قبلي به ورژن جدي نيازي به اين كار نيست ولي بطور كل نياز به وايپ يا عدم نياز به وايپ در توضيحات هر ورژن قيد خواهد شد

سوال – من با اين رام مشكلاتي دارم كه قبلا گزارش نشده . چكار كنم؟
جواب – بايد MD5 رام دانلود شده را چك كنيد تا مطمئن شويد كه رام بطور صحيح دانلود شده است.بسياري از مشكلات به اين موضوع بر ميگردد

سوال – من روي رام قبلي برنامه set cpu را ريخته بودم و با ارتقا رام به عربي ديگه اين برنامه كار نميكند.
جواب – برنامه را پاك كرده و مجددا نصب كنيد

سوال - دريافت و ارسال mms ندارم و يا از طريق mobile data connection نميتونم كانكت بشم.چطوري مشكل رو حل كنم
جواب – تنظيمات MMS را چك كني.تنظيمان بخش network و apn رو در تنظيمات بخش شبكه چك كنيد

سوال – گوشي من بصورت رندوم از كار ميافته يا ريبوت ميشه.چكار بايد بكنم.
جواب – چون cpu ها رفتارهاي متفاوتي در زمان اجراي برنامه هاي خاص از خود بروز ميدهند لذا ميبايست از اوركلاك كردن خودداري كنيد . اگر مشكل حل نشد ميتوانيد به كمك مسئول اين بخش از كرنل پيش فرض استفاده كنيد تا مشكل حل شود

سوال - سيگنال GPS من يا خيلي ضعيفه يا اصلا كار نميكنه.چط.ري مشكل رو حل كنم
جواب – ميتونيد از برنامه FasterFix براي تقويت سيگنال استفاده كنيد
ميتونيد از برنامه GPS Status & Toolbox براي انجام تنظيمات بيشتر و بهتر استفاده كنيد
گزينه "Fast boot" را از مسير "Settings" ---> "Power" خاموش و غير فعال كرده و گوشي رو يكبار ريبوت كنيد
ميتونيد EFS data را وايپ كنيد كه براي توضيحات بيشتر ميباست اين لينك را مطالعه كنيد كه راه حل بسيار خوبي است
http://tinyurl.com/6an8otm
مطالعه لينكهاي ذيل نيز پيشنهاد ميشود:
http://tinyurl.com/6auejnk و http://tinyurl.com/66khgh8 و http://tinyurl.com/6xmhg2r و http://tinyurl.com/3wueo9u

سوال – ويجت clock/weather بدرستي منطقه جغرافيايي را نشان نميدهد.چطوري مشكل را حل كنم.
جواب – در برنامه هاي Google Maps, Clock Widget, Weather, HTC weather sync provider و Weather Provider عمليات clear data را انجام بدهيد

سوال – در بسياري از اوقات روي گوشي به خطاي فورس كلوز com.htc.bgc process بر ميخورم.چطوري مشكل رو حل كنم
جواب – دليلش اينه كه شما برنامه H t c T w i t t e r .apk (HTC T w i t t e r application) رو از روي گوشيتون حذف كرديد.مجددا اونو بر گردونيد روي گوشيتون تا مشكل حل بشه

سوال – صداي screen-lock و يا صداي keypad در هنگام تماس خيلي پايين است.چطوري اين مشكل رو حل كنم
جواب – برنامه "Quick Settings" را روي گوشيتون نصب كنيد و از طريق اون برنامه تمامي تنظيمات صدا را براحتي انجام بدهيد

سوال – وقتي بخش تماس را براي برقراري تماس تلفني باز ميكنم شماره هاي قبلي (تماسهاي خودم/تماسهاي ديگران) را در ليست نميبينم
جواب – احتمالا از برنامه هاي لانچر متفرقه استفاده ميكنيد.شورتكات dialer را حذف كرده و مجددا اضافه كنيد

سوال – چطوري ميتونم از وقفه چند ثانيه اي در هنگام برقراري تماس جلوگيري كنم
جواب – برنامه "Call Delay Patch" را روي گوشيتون نصب كنيد

دوستان اگه مشکلی داشتند اعلام کنید ..

موفق باشید .

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
android revolution HD 5.2.3

ایل ها دانلود نمی شود میشه محبت کنید چک کنید و درستش کنید

سلام

دوست عزیز اول بفرمایید گوشی شما چی هستش این رام فقط مخصوص دیزایر اچ دی هست وحتما هم باید گوشی شما روت (هک ) باشه تا بتونید از این رام استفاده کنید

این ورژن خیلی قدیمی شده
ورژن جدیدشAndroid_Revolution_HD-4G_6.1.5 با سنس 3

اگر نیاز داشتید ذر خدمتم

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

ali.yahyaie

کاربر
2011-12-08
1
1
سلام
آیا کسی هست که روش روت کردن گوشی HTC ChaCha را در حالی که S-on هست را بدونه؟
من برای مشکل ناخوانا بودن کلمات فارسی برای این گوشی مشکل دارم. لطفا اگر rom اصلاه شده یا راه حلی هم دارید، بگذارید.
سپاسگذارم

• Like

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
سلام

دوست عزیز اول بفرمایید گوشی شما چی هستش این رام فقط مخصوص دیزایر اچ دی هست وحتما هم باید گوشی شما روت (هک ) باشه تا بتونید از این رام استفاده کنید

این ورژن خیلی قدیمی شده
ورژن جدیدشAndroid_Revolution_HD-4G_6.1.5 با سنس 3

اگر نیاز داشتید ذر خدمتم

موفق باشید

بله دوست عزیز گوشی من اچ تی سی دیرایر اچ دی هست و خودم روتش کردم مشخصات فعلی اینه
android version:2.3.5
htc sense version:3.0
softwer numer:android revolution hd 6.1.1 aymik1986
more:aseand,kernel version ,etc.
اگر شما محبت کنید رام بالا تر با نرم افزارهای لازم مثل رادیو و... را برایم قرار دهید بی نهایت سپاسگزار خواهم بود

• Like

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
با سپاس از دوستا موضوع رام خبری نشد

• Like

zabih3862

کاربر
2011-12-15
71
212
سلام گوشی من htc wildfire s A510eهست فارسی میشه اگه کسی راهنمایم کنه ممنون میشم؟

• Like

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام دوست عزیز بهترین سایت برای دانلود رام این سایت هست:

http://shipped-roms.com/

البته رام فارسی که نمیتونید پیدا کنید رام عربی اگر پیدا کنید فارسی رو درست نشون میده. مواظب هم باشید اشتباه نکنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا