آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تلفن پاناسونیک مدل Panasonic KX-TG 2360 وقتی به برق وصل میشه Line in USE میزنه !

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام پیغام خط در حال استفاده را میدهد شما ابتدا با یک خط دیگر تلفن را چک کنید ویا با یک تلفن دیگر خط را چک کنید ونتیجه را اعلام کنید گوشی وبیسیم شما همدیگر را شناسایی میکنند اگر دستگاه تستر دارید با تستر هم امتحان کنید موفق باشید

arash_hot

کاربر vip
کاربر
2007-07-17
80
179
40
منم با همین مدل مشکل دارم.مشکلم اینه که دستگاه به صورت کاملا صحیح کار میکنه و گوشی هم شناسایی میشه ولی بوق نمیزنه یعنی دکمه تاک رو که میزنی اصلا صدای بوق نمیاد.از بیرونم که زنگ میزنم بوق آزاد میخوره انگار که کسی گوشی رو جواب نمیده،ودستگاه هم زنگ نمیخوره!!!
اشکال از کجا میتونه باشه؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما اگر نمونه این مدل گوشی را میتوانید برای تست تهیه کنید یکبار پایه را با یک بیس دیگر تست کنید واز سلامت بیس یا گوشی سیار اطمینان حاصل کنید البته در گوشی شما به کی پد شماره گیر توحه وبررسی شود شاید مشکلتان عدم ارتباط گرافیک کی پد به مدار باشد سرویس کنید ونتیحه را اعلام کنید تا دقیقتر توضیح داده شود موفق باشید

mafarid

کاربر
2007-11-28
16
88
در اکثر موارد این مشکل با انتخاب Line : B در بخش Line mod در منوی تنظیمات حل می شه در غیر اینصورت به احتمال زیاد درست عمل نکردن اسپیلیتر مودم و کمی ولتاژ خط تلفن هم می تونه باشه

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
منم با همین مدل مشکل دارم.مشکلم اینه که دستگاه به صورت کاملا صحیح کار میکنه و گوشی هم شناسایی میشه ولی بوق نمیزنه یعنی دکمه تاک رو که میزنی اصلا صدای بوق نمیاد.از بیرونم که زنگ میزنم بوق آزاد میخوره انگار که کسی گوشی رو جواب نمیده،ودستگاه هم زنگ نمیخوره!!!
اشکال از کجا میتونه باشه؟
ایا روی مادر باایفون بوق
داری اگر نداری مقاومت فیوزی سر راه یاترانستور a1625 تویض شود

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
سلام
یک تلفن بسبم دارم مودل panasonic kx tc 1222jxb صدای خس خس میابد مشگل چبه؟

با سلام
اگر صدای خش خش میدهد ابتدا خط را تست کنید و پریز سه شاخه و سیم تلفن با سوکتش را از لحاظ سولفات بررسی کنید.اگر مشکل از تلفن بود عیب را محدود کنید (با یک مادر و دستی دیگه)مدار را سرویس و هیتر نرم بکشید.
آنتن مادر و دستی را چک کنید و جای مادر را تغییر دهید..............

علـــــــی یارت

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام توصییه استاد عزیز را بکار بندید ودر اخر اگر مشکل حل نشد باتری بی سیم را چک کنید گاهی موارد داشتیم که ضعف باتری موجب نویز وخس خس میشود موفق باشید

bageri

کاربر vip
کاربر
2008-03-21
37
681
سلام من يه فكس بي سيم 2452 پانوسونيك دارم بي سيم با مركزش ست نمي شه در ضمن ممكنه بي سيم ضربه خورده باشد

بالا