آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

WestByte Internet Download Accelerator 5.10.1.1269 FullVersion

WestByte Internet Download Accelerator 5.10.1.1269 With Key Serials
WestByte Internet Download Accelerator 5.10.1.1269 FullVersion

Internet Download Accelerator برنامه ای بسیار قدرتمند برای مدیریت دانلود های شما، این نرم افزار با محیطی بسیار ساده و در عین حال قدرتمند میتواند سرعت دریافت فایلهای شما را تا 500% افزایش دهد. این برنامه با تکنولوژی خاص خود میتواند فایلها را به تکه های کوچکی تبدبل کند و هر تکه را به صورت مجزا شروع به دانلود کند که این عمل باعث پیدایش سرعت دانلود میباشد. و همچنین با اتصال چند کانکت به سرور مورد نظر سرعت شما را بالا میبرد. که میتوانید به راحتی از پروتکل های Http ، Https ، Ftp به راحتی و با سرعت بالا فایل دریافت کنید. این نرم افزار قدرتمند قابلیت دریافت پوسته برای زیبا ترشدن محیط نرم افزار و همچنین قابلیت سفارشی شدن و دریافت پلاگین برای برنامه میباشد. برنامه های مدیریت دانلود یکی از ابزار مهم اینترنتی برای ما کاریران ایرانی میباشد بیشتر قریب به اتفاق ما کاربران اینترنت از اینترنت دیال آپ برای اتصال شدن به اینترنت استفاده میکنیم و برای دانلود فایلهای حجیم یه یک دانلود منیجر خوب احتیاج داریم که فایلهای دانلود ما را تکه تکه کرده و به بخشهای کوچک تقسیم کرده تا سرعت دانلود فایلها بیشتر شود. چنانچه در هنگام دانلود فایل اینترنت شما قطع گردد و یا مشکلی برای دانلود فایل بوجود آید. این امکان را دارید که ادامه دانلود را انجام دهید. و فایل دانلود شده شما از میان نمی رود اگر شما بدون یک برنامه مدیریت دانلود این کار را انجام دهید مجبور خواهید شد فایل را از ابتدا دانلود کنید. این نرم افزار قابلیت همگام سازی با انواع مرورگرهای موجود از جمله Internet Explorer, Nescape, Mozilla and Opera و... میباشد. قابلیت مهم دیگر این نرم افزار سازگاری کامل با زبان شیرین فارسی میباشد که شما میتوانید به راحتی با این نرم افزار کار کرده که تمام منوها، پیغامها و ... را به صورت فارسی مشاهده نمایید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار Internet Download Accelerator:
===========================================
- توانایی دانلود از Http ، Https ، Ftp با قابلیت Resume
- قابلیت تقسیم فایلها به چند قسمت برای دانلود سریعتر
- دسته بندی فایلهای دانلود شده و مدیریت بر آنها
- دارای پنجره کوچک شناور برای نشان دادن میزان دانلود فایل و سرعت
- قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است
- قابلیت کانکت (connection) خودکار در مواقع قطع اینترنت
- قابلیت دانلود تمام لینک های یک صفحه فقط با یک کلیک
- قابلیت زمان بندی دانلود و مشخص کردن زمان دانلود فایل ها
- قابلیت اضافه کردن پوسته و پلاگین به برنامه
- هماهنگ با آنتی ویروس های گوناگون
- تولبار مخصوص اینترنت اکسپلورر
- پشتیبانی از اکثر مرورگرهای رایج از جمله: Netcape ، Opera ، Internet Explorer، Mozilla
- پشتبانی از زبانهای مختلف از جمله زبان شیرین فارسی
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و...
=============================================
تفاوت Internet Download Manager با WestByte Internet Download Accelerator

- بازکردن محتویات فایل زیپ قبل از دریافت آن مثلاً یک کرکی را نیاز دارید دیگه کل فایل چند مگابایتی را دانلود نمی کنید و هر چیزی که در فایل زیپ نیاز دارید را تیک می زنید و دریافتش می کنید
- ذخیره فایل دریافتی که هنوز کاملاً دریافت نشده که با پسوند IDAF. در سیستم ذخیره شده که حتی بعد از عوض کردن ویندوز میشه ادامه دریافت را انجام داد که این ویژگی در آی دی ام وجود نداره چون همه چیز را آی دی ام در رجیستری ثبت میکنه و بعد از عوض کردن ویندوز نمیدونی اصلاً چه فایلی با چه حجم و نامی داشتید دریافت می کردین
- نوشتن توضیحاتی خیلی طولانی و چند کیلوبایتی در مورد برنامه مورد نظر در فایل تکست متنی
- مانند آی دی ام هر چند روز چند روز نمیگه رجیستر کنید برنامه را
- اگر نمیتونه فایل را دانلود کنه کلاً اتصال را قطع نمیکنه و بارها و بارها سعی میکنه تا فایل را دانلود کنه بستگی به دستور العمل شما داره

=================================================
در 9 قسمت To 9 Part

size حجم : 5/24 مگابایت MB

Any Part هر قسمت : 585 کیلوبایت KB

Password For Install کلمه عبور برای نصب :

JAVAD-JOURSARAEI-GHOLAM-REZA-KHALILI

اینم برای تشکری هر چند نا چیز از استادم آقای خلیلی

شرمنده از اساتید به دلیل اینکه سایت محدودیت گذاشته برای فاصله گذاشتن بین نوشته ها به همین دلیل اصلاً لینک دانلود معتبر شناخته نمیشه حداقل در مرورگر ا

پیوست‌ها

• 63.2 کیلوبایت بازدیدها: 64
آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,016
اصفهان
با عرض سلام و احترام
یک انتقاد کوچک و امیدوارم به بزرگی تان ببخشید از مطالب ارسالی تان تشکر میکنم و نرم افزار ها و پسورد ها را با شجره نام های دوستان و اقوام تلفیق نکنید ، فقط نام علمی آن و بدون پسورد.نام شریفتان در کاربریتان مشخص است .
با از اینکه نظر شخصی ام را اعلام کردم پوزش میخواهم.
قربان شما

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
ایشون اسمشون رو در عنوان فایل نگذاشتند. چون از اکانت persiangig استفاده کردند نام کاربری خودشون که نامشون هست در url هست

در مودر صفحه همه مطالب رو چسبونده بودید به هم ! اینقدر شلوغ شده بود که اصلا نمیشد فهمید چی به چی هست من پستتون رو ویرایش کردم و مرتبش کردم.
نه با اوپرا هیچ مشکلی نداره و می توندی بین لینکها فاصله هم بگذارید. نمیدونم چرا شما نمیتونستید فاصله بگذارید ولی مشکلی نداره... می تونید با اینتر برید خط بعد به صورت معمول

البته بهتره از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنند چون آموزشهای مربوط به اون در سایت هست برای استفاده

سلام
ایشون اسمشون رو در عنوان فایل نگذاشتند. چون از اکانت persiangig استفاده کردند نام کاربری خودشون که نامشون هست در url هست

در مودر صفحه همه مطالب رو چسبونده بودید به هم ! اینقدر شلوغ شده بود که اصلا نمیشد فهمید چی به چی هست من پستتون رو ویرایش کردم و مرتبش کردم.
نه با اوپرا هیچ مشکلی نداره و می توندی بین لینکها فاصله هم بگذارید. نمیدونم چرا شما نمیتونستید فاصله بگذارید ولی مشکلی نداره... می تونید با اینتر برید خط بعد به صورت معمول

البته بهتره از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنند چون آموزشهای مربوط به اون در سایت هست برای استفاده

با سلام
نمیدونم چی بگم یا اشکال از منه یا هر روز قالب سایت یه مشکلش رفع میشه یکی دیگه اضافه میشه
من فاصله قرار میدادم ولی نمیدونم چرا نمیشد
شاید حتماً باید خود مدیران پست را ویرایش کنند چون ابزارهای ویرایش اضافی در دسترسم نبود
و اینتر میزدم و ذخیره می کردم دوباره همون جور نشونش میداد
ولی الآن که این مطلب رو می نویسم مشکلی نداره و همه چیز در دسترسه !
اینم تصویر مشکل قبلیم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
با سلام
نمیدونم چی بگم یا اشکال از منه یا هر روز قالب سایت یه مشکلش رفع میشه یکی دیگه اضافه میشه
من فاصله قرار میدادم ولی نمیدونم چرا نمیشد
شاید حتماً باید خود مدیران پست را ویرایش کنند چون ابزارهای ویرایش اضافی در دسترسم نبود
و اینتر میزدم و ذخیره می کردم دوباره همون جور نشونش میداد
ولی الآن که این مطلب رو می نویسم مشکلی نداره و همه چیز در دسترسه !
اینم تصویر مشکل قبلیم
به نام خدا

سلام جواد جان. وقتی نوشته ها اینطوری میشه دکمه A/A در گوشه سمت راست بالای ادیتور را بزنید و چند لحظه صبر کنید تا درست بشه. اگر نشد یک بار ریلود کنید.

بالا