آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صداي زوزه شديد در UPS اسمارت فاراتل

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام
یک مدل یو پی اس مدل اسمارت فاراتل دارم که صدای زوزه شدیدی میده که واقعاً بعد از 1 ساعت دیگه قابل تحمل نیست،فکر کنم از ترانسش باشه،ممنون میشم اگر کسی منو تو زمینه برطرف کردن این صدا راهنمایی کنه.

با سپاس

armin11

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2010-10-04
248
1,366
آخر دنیا
پاسخ : صدای نویز شدید در مدل اسمارت فاراتل

با سلام
یک مدل یو پی اس مدل اسمارت فاراتل دارم که صدای زوزه شدیدی میده که واقعاً بعد از 1 ساعت دیگه قابل تحمل نیست،فکر کنم از ترانسش باشه،ممنون میشم اگر کسی منو تو زمینه برطرف کردن این صدا راهنمایی کنه.

با سپاس

با اجازه از اساتید محترم
من یه مدل داشتم که ترانس شل شده بود و ایجاد صدا میکرد
ونیز در مدل دیگه ای که ترانس صدا ایجاد میکرد
با شالاک زدن مجدد ترانس مشکل حل شد

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
پاسخ : صدای نویز شدید در مدل اسمارت فاراتل

سلام

یو پی اس های اسمارت فرو ساخت فاراتل قسمت ترانسش خط جوش داره چگونه می تواند شل شود :nevreness:

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
با درود.
شاید پالسی که برای بازوها میرسد ایراد دارد و ایجا صدا در ترانس میکند.
میتوانید از سیگنال گیت ماسفتها روی اسکوپ عکس بگیرید و اینجا بزارین تا دوستان راهنمایی بفرمایند.
در این مدلهای فرورزونانت یک خازن بزرگ هم کف دستگاه هست.
شاید معیوب بودن اونهم این عیب را ایجاد کنه.
ضمنا اتصال در خروجی شارژر هم میتونه صدای ترانس را باعث بشه
البته در پایا سیستم این را دیده بودم.یعنی سیم پیچ شارژر که روی ترانس اصلی بود توسط بریج شارژر شورت شده و موقع کار انورتر ترانس صدا میداد.در فاراتل یادم نیست چطوری بود.
اما دستگاه شما مشکل شارژ نداره که؟
دوستان زیادی در زمینه یو پی اس هستن اما عجیبه از اطلاعات دادن پرهیز دارن و میترسن و میترسن دست زیاد بشه!

اصلا تو سایتها وارد نمیشن!

به نظرم با این حجم ورود یو پی اس های خارجی هیچکس به تنهایی نمیتونه کاری بکنه و باید همفکری باشه.

سپاس-بدرود.

آخرین ویرایش:

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
سلام همکار گرامی
شما دقیقا مدل دستگاه رو ذکر نکردید چی هست توانش جقدره مطالبی رو که همکارمون فرمودند متین اون خازنهای ظرفیت بالای خروجی رو از مدار خارج کن وبدون اینکه باری درخروجی قرار بدی یوپی اس روشن کن ببین بازهم دستگاه آیا زوزه داره ونتیجه رواعلام کن تا راهنمایی کنم موفق باشی

emos

کاربر vip
کاربر
2013-02-20
46
384
با سلام
ابتدا اطمینان پیدا کنید که صدا از ترانس میباشد . شاید صدا از فن دستگاه باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc
بالا