آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عكس ايسيو روآ سال ECU siemens ca0

h_ecu

کاربر
2010-08-17
52
386
41
www.ecucng.vcp.ir
با سلام
عكس ايسيو روآ سال ECU siemens ca0 ميتواند دانلود كنيد :eek:k:

پیوست‌ها

• 48 کیلوبایت بازدیدها: 249
  • 53.9 کیلوبایت بازدیدها: 251

sajad72

کاربر
2013-05-07
7
11
دوستان.ماشین من از همین نوع هست میخواستم بدونم آیسی مربوز به دور موتور کدام است؟ماشین من دور موتور بالا مبمومنه چند جا دیاگ زدم گفتن از ای سی یو هستش.ممنون

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
پاسخ : رد: عكس ايسيو روآ سال ECU siemens ca0

دوستان.ماشین من از همین نوع هست میخواستم بدونم آیسی مربوز به دور موتور کدام است؟ماشین من دور موتور بالا مبمومنه چند جا دیاگ زدم گفتن از ای سی یو هستش.ممنون

سلام
اول برو پیش یه باطری ساز وارد و بده باطری ماشین رو تست کنه
من هم همین مشکل رو داشتم و از استپر موتور و سنسور دریچه گاز بگیر تا دیاگ و.... همه جور تست کردم
آخر سر یکی از تعمیر کار ها گفت ببر باطری رو عوض کن.باطی ماشین تقریباً سالم لود و استارت هم میزد ولی بعد از روشن شدن دور موتور بالا میموند و گاهی به 3000 هم میرسید
من هم از روی ناچاری باطری رو عوض کردم و در کمال نا باوری دیدم مشکل حل شد
شما هم اگه ممکنه براتون یه بار با باطری نو تست کنید

sajad72

کاربر
2013-05-07
7
11
دوست من ...بردم پیش چند تا باطری ساز که گفتن مشکل ازecuهستش... اطلاعی از آیسی دور موتور ندارید؟

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود
احتمالا با فلش کردن ایسیو مشکل حل خواهد شد ...ایسی فلش همam29f400bb میباشد که بغل ایسی میکرو میباشد که چنانچه با فلش ایراد برطرف نشه در گام بعد معمولا دانلود میشه واگر باز هم جواب نده یا باید بروش جیتگ ویا در اوردن ایسی از برد وپروگرام کردن ایسی رفع ایراد بشه.جسارتا در کدام شهر هستید بفرمایید تا اگر از دوستان کسی بود خدمتتان معرفی کنم .موفق باشی

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
دوست عزیز اگر مشکل شما از ecu هست اول ای سی دور موتور که در عکس هست تست وتعویض نماید این عکس واسه زیمنس معمولی هست

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

کیهانا

کاربر
2016-02-08
9
5
عزیزمای سی مربوط به RPMنیست فقط بابرنامه داخل ای سی برنامه AM29F400BB/که حتماباTNMبرنامه داده شودمشکل حل میشد فقط بایدخام کنی ودوباره تعریف سوییج کنی یابی کدبزنی روی ای سی

بالا