آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک در مورد برنامه نویسی برای فلزیاب پالسی با تفکیک

mahdi_123

کاربر
2007-10-18
12
11
کمک در مورد برنامه نویسی برای فلزیاب پالسی با تفکیک

با سلام خدمت اساتید من در مورد نحوه تفکیک فلزیاب پالسی یک چیزهای خیلی کمی میدونم که در انجا اشاره میکتم معمولا در این نوع فلزیاب میکرو پالس اصلی رو برای راه اندازی ماسفت میفرسته بعد اطلاعات برگشتی از سیم پیچ وارد opampمیشه از اونجا وارد ایسی نمونه گیر که بسته به طراحی مدار تعداد این ایسی کم وزیاده میکرو بسته به تعداد ایسی نمونه گیر تعدادی پالس میفرسته که وارد پایه ورودی ایسی میشه بعد از خروجی ایسی نمونه گیر نمونه که به صورت ولتازه وارد adcمیکرو میشه که دراونجا یعنی میکرو با محاسبه دادههای ایسی نمونه گیر میکرو نتیجه رو روی lcd نمایش میده حالا بنده توی مهمترین قسمت مدار که همون برنامه میکرو هست مشکل دارم از کسانی که درمورد نحوه نوشتن این برنامه اطلاعات کافی دارند خواهش میکنم نمونه ای هر چند کوتاه از این نوع برنامه در محیط بسکام تاکید میکنم محیط بسکام در این سایت قرار دهد مرررررسسسسسسسییییییی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز چرا دو بار پست میزنید. حتی کاملا مشخص است که از تایپیک دیگر کپی پیست کردید که پایین خورده منبع ایران تی کی. دقیقا همین پست رو در بخش دیگر هم زدید!

david65

کاربر
دوست عزیز برای راه اندازی پالس باید از pwm میکرو استفاده کنی و برای نمونه گیری هم از اینتراپت int0 یا int1 استفاده کنی که برای این کار یه پالس نمونه لازم داری که توسط موج برگشتی از کویل میتونی استفاده کنی. همون کاری که ترانزیستور q3 تو ماینداور و یا ترانزیستور q5 تو ماینر انجام میده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

مکه123

کاربر vip
کاربر
2018-05-14
45
27
توضیحهاتت نامفهومه توضیح تا اخر با کلام ببر جلو ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
دوست عزیز برای راه اندازی پالس باید از pwm میکرو استفاده کنی و برای نمونه گیری هم از اینتراپت int0 یا int1 استفاده کنی که برای این کار یه پالس نمونه لازم داری که توسط موج برگشتی از کویل میتونی استفاده کنی. همون کاری که ترانزیستور q3 تو ماینداور و یا ترانزیستور q5 تو ماینر انجام میده
عرض ادب و احترام
پست قدیمی میباشد و اطلاعات هم بر حسب همان زمان
ولی درکل pvm میکرو بخوبی پال رو راهمیکنه
الان دیگه جهت راه اندا ی حتی به پالس نمونه هم نیازب نمیباشد

باتشکر

بالا