آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

MACH1

کاربر
2013-02-04
9
12
درود
اسنوا 810
هیچ خطایی نمیده اما یخچال رفته روی +16 الی +18 و پایین نمیاد (از روز اول خرید دستگاه یعنی سال 90 کذاشتم حال اکو ) قبلا بین +6الی +8 کار میکرد
وقتی یک روزی از برق میکشم و درب یخچال رو هم باز میذارم یه مدت حل میشه و کار یخچال درست میشه خودم به نظرم میاد المنت قسمت یخچال درست عمل نمیکنه نظر دوستان چیه؟
راستی فریز از روز اول بین -15الی -18 کار میکنه

MACH1

کاربر
2013-02-04
9
12
درود
اسنوا 810
هیچ خطایی نمیده اما یخچال رفته روی +16 الی +18 و پایین نمیاد (از روز اول خرید دستگاه یعنی سال 90 کذاشتم حال اکو ) قبلا بین +6الی +8 کار میکرد
وقتی یک روزی از برق میکشم و درب یخچال رو هم باز میذارم یه مدت حل میشه و کار یخچال درست میشه خودم به نظرم میاد المنت قسمت یخچال درست عمل نمیکنه نظر دوستان چیه؟
راستی فریز از روز اول بین -15الی -18 کار میکنه

UP......

Mari1368520

کاربر
2016-12-25
1
1
باسلام
ما یه یخچال فریزر اسنوا مدل ۸۱۰ داریم که ارور f1 میداد و دمای یخچال خوب بود ولی دمای فریزر امده بود بالا و مواد غذایی یخش اب شده بود به نمایندگی تماس گرفتیم امدن دیدن گفتن فنش سوخته عوضش کردن ولی دوباره این ارور میده و مشکلش حل نشده دوباره با نمایندگی تماس گرفتیم گفتن مشکل از موتورش باید تعویض بشه حالا موندیم چیکار کنیم یکی کمکم کنه ـ

artuni

کاربر
2017-07-29
1
1
همش زر مفته به نظرم من هیچ تعمیر کاری تعمیر کار نیست فقط بلدن پول مفت بگیرن وقتی هم پول رو گرفتن و دوباره مشکل پیدا کرد جوابگو نیستن یا یه چیزی میپرونن

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
یکی از آشنایان یک دستگا یخچال RBN810 خریدن و چون این یخچال رو هم کارکرده خریدن از نمایندگی نیومدن نصبش کنن دیگه یه راس از انبار اوردن بعد از 24 ساعت زدن به برق الان نه فریزر نه یخچال خنک نمیکنه فقط روی نمایشگرش ساعت رو زده و وقتی درب فریزر رو باز میکنی لامپش روشن میشه اما نه فن یخچال کار میکنه نه فریزرش . دکمه هاش هم انگار کار نمیکنن فکر کنم قفل کودکش رو روشن کرده باشن میشه بگین قفلش چطور باز میشه؟ و اگه کسی میتونه دفترچه راهنماش رو برام بزاره اینجا .
با تشکر

با نگه داشتن دکمه های frz و ref قفل رو آزاد کنید و سپس دکمه پاور رو نگه دارید، دستگاه شما روشن میشه

ma_3_taa

کاربر vip
کاربر
2012-03-22
167
178
سلام. یه اسنوا مدل 810 دارم که بعد از چند روز کارکرد صحیح دمای محیط مربوط به فریزر گرم و دمای محیط یخچال سرد میشه. کارای انجام شده :
1- محفظه ها کاملا باز شدن. فیوز هر دو قسمت تست بازر شدن و هر دو سالمن.
2- مقاومت هیتر فریزر نزدیک به 188 اهم و مقاومت هیتر یخچال 380 اهم ( کمی مشکوک است . می بایست حدود 200 اهم باشد )
3- سنسور محیط و اپراتور فریزر هر دو در حالت گرم مقاومت 10 کیلو اهم دارن که صحیح است و با سرد شدن هر دو مقاومت تا بالای 50 کیلو افزایش پیدا می کند.
4-سنسور محیط و اپراتور یخچال هر دو در حالت گرم مقاومت 10 کیلو اهم دارن که صحیح است و با سرد شدن هر دو مقاومت تا بالای 50 کیلو افزایش پیدا می کتد.
5- دستگاه به مدت 48 ساعت روشن بودن ، یخ زدایی خودکار فعال نمی شود اما با کشیدن دستگاه از برق یخ زدایی هر دو قسمت انجام می شود.

با شرایط بالا چقدر احتمال خرابی بورد وجود دارد؟ کدام قسمت بورد خراب شده است؟ آیا امکان تعمیر وجود دارد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
درود..
فوق العاده برای ما این یخچال پردرد سر و پرخرج بود

طی 9 سال
تعویض گاز
تعویض کمپرسور و گاز

الانهم مکافات سرد نشدن فریزر

پول دور ریختن بود عملا..

لعنت بر شیطان و مطففین..
بدرود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88

nassaj7700

کاربر
2021-09-06
2
0
25
/storage/93A8-0905/MIUI/IMG_۲۰۲۱۱۰۰۱_۲۱۰۱۴۶.jpgسلام خدمت بزرگواران عزیز دستگاه یخچال فریزر اسنوا هستش که موتور رو به مدار نمیاره موتور سالمه ولی از طریق برد روشن نمیشه روی صفحه نمایش برد هم ایکون این که موتور در حال کار هست میاد ولی روشن نمیشه ممنون میشم از کمک های شما

heical

کاربر
2011-05-13
306
530
/storage/93A8-0905/MIUI/IMG_۲۰۲۱۱۰۰۱_۲۱۰۱۴۶.jpgسلام خدمت بزرگواران عزیز دستگاه یخچال فریزر اسنوا هستش که موتور رو به مدار نمیاره موتور سالمه ولی از طریق برد روشن نمیشه روی صفحه نمایش برد هم ایکون این که موتور در حال کار هست میاد ولی روشن نمیشه ممنون میشم از کمک های شما

ببینید رله مربوط به موتور سالمه یا نه

بالا