آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نرم افزاری برای باز شدن صفحات سایت در محیط ویندوز!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
شما نیاز به یک برنامه ساده دارید که فایلها رو فقط دسته بندی کنید و براتون بیاره. تا اینجاش مشکلی نیست. اما مشکل اینجاست شما که نمیتونید کل فایلهای سایت رو روی هاردتون داشته باشید. مگر اینکه با نرم افزارهای فعلی خودتون اینکار رو انجام بدید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام
جناب نکویی عزیز من نرم افزاری برای طبقه بندی فایل ها در هارد دارم که عملکرد آن شبیه صفحه اصلی سایت باشد یعنی با رفتن بروی نام مورد نظر تغیر رنگ داده و با کیلیک کردن وارد آن بخش مورد نظر بشود و نه محتویات یک سایت را می خواهم داشته باشم و نه با اینترنت کاری دارم و برنامه ها ونرم افزار های شخصی خودم را در هارد دیسگ ,طبقه بندی می خواهم کنم
قربان شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
من درست نفهمیدم چی شد
1.gif

میخواهید اطلاعاتی که داخل هارد دارید را به این شکل طبقه بندی کنید ؟ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/7.gif
با سلام
بله

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
سلام

با نرم افزار info bank میتوانید این کار را انجام بدهید
با سلام
از راهنمایی تان تشکر می کنم و آیا این نرم افزار قابلیت فونت فارسی را دارد و آیا میشود با آن فایل ها قسمت بندی و دارای زیر مجموعه نمود.
قربان شما

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
از این دست نرم افزارها زیاده. اگر می خواهید دقیقا مثل سایت ما باشد کاری نداره روی لوکال یک ویبولتین قفل شکسته نصب کنید بعد مثل سایت ما همینجور تقسیم بندیش کنید نیازی به هیچ نرم افزاری هم ندارید. از نرم افزارهای زیادی هم برای دسته بندی و نگهداری فایلهاتون می تونید استفاده کنید

اما من هیچ کدوم رو توصیه نمیکنم و فکر میکنم پوشه بندی و دسته بندی فایلها با خود ویندوز راحت ترین کار است. چرا فایلهاتون رو پوشه بندی نمیکنید؟ من خودم یک بانک دارم که ابتدا تقسیم بندی کلی رو انجام دادم. مثلا :
نرم افزارهای اینترنت
نرم افزارهای سیستمی
نرم افزارهای امنیتی
.
.
.

بعدش هم در هر کدوم تقسیم بندیهای خودش رو دوباره انجام دادم. من نمی دونم چرا وقتی با خود پوشها ها میشه اینگونه تقسیم بندی کرد شما دوباره دنبال نرم افزاری میگردید.

در هر حال من راهنماییتون کردم که مثل سایت هم بتونید تقسیم بندی خود رو انجام دهید. این رو هم بگم اگر ویبولتین رو روی لوکال نصب کنید برای استفاده از نرم افزارها باید مثل سایت دانلود کنید تا قابل استفاده باشه البته سریع دانلود میشن دقیقا مثل کپی کردن داخل هارد اما به هر حال نمیتونید برید یک فایل رو از پوشه بردارید چون پسوند فایلها تغییر میکنه به php. برای این هم یک راه حل هست به جای آپلود فایل داخل پست لینک بدید از هاردتون مثلا اینجوری:
//D:/tamirat/flash/n89.exe

این رو هم بگم سوالتون اصلا ربطی به چیزی می خواین نداشت و هیچ کس اول متوجه نشد شما چی می خواین. شما باید می گفتید نرم افزاری می خواین که توسط اون بتونید فایلهای خودتون رو مشابه سایت دسته بندی کنید و تایپیک بندی کنید. این خیلی فرق داره با عنوانی که شما انتخاب کردید.

درضمن اگر یکم به برنامه نویسی ویژوال بیسیک هم آشنایی داشته باشید خیلی راحت میتونید نرم افزاری بسازی که کارتون رو انجام بده. بدین گونه که یک صفحه درست میکنید در وسط اون عنوانها رو می گذارید و هر عنوان رو لینک میکنید به نرم افزار یا پوشه مورد نظر. این روش از بقیه روشها بهتر است. نرم افزار رو که اجرا کنید با کلیک بر روی عنوانها (مشابه تایپیکها) وارد پوشه مورد نظر میشید یا برنامه مورد نظر اجرا میشه.
من فکر میکنم این روش آخر از بقیه روشها خیلی بهتر هست میتونید حتی با ظاهری شبیه به سایت درستش کنید ولی به صورت اجرایی که دیگه کاری به لوکال هم نداره. برنامه نویسی هم در حد مبتدی بلد باشید کافیه چون هیچ کدی نیاز ندارید فقی باید بنویسید و لینک بدید همین

بالا