آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نرم افزاری برای باز شدن صفحات سایت در محیط ویندوز!

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
با سلام
در صورت امکان راهنمایی فرمایید من چگونه میتوانم مانند قالب سایت و در محیط ویندوز نرم افزار و فایل هایی را بخش بندی و تیک زدن به روی نام مورد نظر وارد زیر مجموعه شوم . مانند قالب سایت مثلا بخش تلویزیون و زیر مجموعه های مختلف آن ولی در محیط ویندوز آیا نرم افزار خاصی دارد؟
با تشکر و عرض احترام
مسعود اصفهانی

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
با سلام
در صورت امکان راهنمایی فرمایید من چگونه میتوانم مانند قالب سایت و در محیط ویندوز نرم افزار و فایل هایی را بخش بندی و تیک زدن به روی نام مورد نظر وارد زیر مجموعه شوم . مانند قالب سایت مثلا بخش تلویزیون و زیر مجموعه های مختلف آن ولی در محیط ویندوز آیا نرم افزار خاصی دارد؟
با تشکر و عرض احترام
مسعود اصفهانی
به نام خدا

سلام آقای اصفهانی. اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید. راستش متوجه منظورتان نشدم؟‌
آیا با rar نمیتوانید چنین کاری کنید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
با سلام
جناب صابری عزیز منظور من این بود که بخش تعمیرات سایت شامل زیر مجموعه های تلویزیون-خودرو-ویدیو و ....... میباشد که نیز آن بخش ها دارای زیر مجموعه های ( مثلا تلویزیون : چینی - پاناسونیک - ال جی و .....) میباشد که با تیک زدن بروی نام مورد نظر وارد بخش مربوطه میشویم .
کمکی من از شما دوستان داشتم این است که آیا این کار را در محیط ویندوز میتوان اینکار را انجام داد
قربان محبت شما

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام
با تشکر و عرض احترام
مسعود اصفهانی
سلام
چنین امکانی در قالب وجود ندارد
شما فقط می توانید به قسمت تنظیمات شخصی رفته و با تغییر حالت نمایش تایپینگ شکل ها و روش را تغییر دهید
موفق باشید

• Like

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
با سلام
جناب صابری عزیز منظور من این بود که بخش تعمیرات سایت شامل زیر مجموعه های تلویزیون-خودرو-ویدیو و ....... میباشد که نیز آن بخش ها دارای زیر مجموعه های ( مثلا تلویزیون : چینی - پاناسونیک - ال جی و .....) میباشد که با تیک زدن بروی نام مورد نظر وارد بخش مربوطه میشویم .
کمکی من از شما دوستان داشتم این است که آیا این کار را در محیط ویندوز میتوان اینکار را انجام داد
قربان محبت شما
به نام خدا

سلام دوست من. ایده جالبی است. در محیط آکروبات میتوان لینک داد. یعنی عناوین را با زیر شاخه ها نوشت و به آنها لینک داد.
فقط اگر پستی یا عنوانی جابجا شود و یا آدرس سایت تغییر کند همه را باید تغییر داد.
غیر از آن اگر از صفحات اصلی سایت کپی بگیرید هم با باز کردن مجدد ان صفحه و کلیک روی عناوین صفحه مورد نظر باز خواهد شد.

• Like

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
303
912
اصفهان
من درست نفهمیدم چی شد
1.gif

میخواهید اطلاعاتی که داخل هارد دارید را به این شکل طبقه بندی کنید ؟ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/7.gif

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
من درست نفهمیدم چی شد

میخواهید اطلاعاتی که داخل هارد دارید را به این شکل طبقه بندی کنید ؟ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/7.gif
به نام خدا

سلام آقا سجاد. نخیر. میخواهند برنامه ای باشد که در محیط ویندوز؛ مثلا با کلیک کردن روی "بخش تلویزیونهای سامسونگ"؛ بخش تلویزیونهای سامسونگ سایت باز شود و همینطور با کلیک کردن روی زیر شاخه ها ......
البته فکر کنم خود فایر فاکس هم در حالت آفلاین این کار را انجام دهد.
به شرطی که قبلا آن صفحه را باز کرده باشید و در حافظه ذخیره شده باشد.

• Like

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
303
912
اصفهان
سلام آقای صابری
نرم افزار در این باره هست ولی معرفی کردن این نرم افزار به ضرر سایت میشه
همان بهتر که معرفی نشه !!

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام
قبلا تولبار های برای استفاده از دوستان طراحی میکردیم که روی اینترنت ایکسپلرر نصب میشد و به حالت کشویی داشت و دوستان روی هر انجمن کلیک میکردند به همان انجمن وارد میشدند

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,030
اصفهان
با سلام
احتمالا تمام دوستان منظور مرا با محتویات داخل سایت بصورت افلاین اشتباه گرفتن بجز آقای سجاد .
منظور من طبقه بندی فایل ها و نرم افزار ها در هارد با شمایل سایت و اصلا با اینترنت کاری ندارم و می خواهم نرم افزار ها و فایل ها را مثل صفحه اصلی این سایت در هارد برای قسمت بندی برنامه ها داشته باشم و نیز بتوانم آنرا بتوان به دیگر دوستان ارائه کنم

بالا