آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: فراموش کردن رمز بایاس لب تاب

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
سلام
والله من که با روشن کردن لپ تاپ و زدن کلید f12 میتونم نحوه بوت شدن سیستم را تغییر بدهم Dell studio
حالا ایسر را باید ایشون امتحان کنه
در صورتی که فعلا نیاز نداره به اینکار چون خوشبختانه سیستمشون بالا میاد
پیروز باشید

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
سلام
والله من که با روشن کردن لپ تاپ و زدن کلید f12 میتونم نحوه بوت شدن سیستم را تغییر بدهم Dell studio
حالا ایسر را باید ایشون امتحان کنه
در صورتی که فعلا نیاز نداره به اینکار چون خوشبختانه سیستمشون بالا میاد
پیروز باشید

ببینید دوست عزیز شما فقط یک جنبه را در نظر میگیرین اون هم فقط پسورد داده شده به setup . حالا شما وقتی لپ تاپت را میخوای روشن کنی در مرحله بعد post ازتون پسورد خواست چی کار میکنی حالا در نظر میگیریم شما تونستی نحوه بوتت را هم تغییر بدی ولی باز هم به مرحله بوت نمیرسی که نرم افزارت را بوت کنی چون با پسورد قبل اون مرحله محافظت شده.و همه لپ تاپها در این مرحله پسورد را میخوان فرقی در این مورد باهم ندارن

دوست عزیز من به این خاطر نظر شما را مورد پیگیری قرار دادم چون شما یک جواب کلی داده بودین ولی ناقص .فقط منظورم این بود تا هم کامل شه و هم در این مورد راهکار کلی در این مورد اندیشیده بشه.چون برا این موضوع هم راهکارهای زیادی هست ولی پیدا کردن ساده ترین و کم دردسرترین روش بهترین گزینه است. از پیگیری شما هم صمیمانه متشکرم

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با سلام رمز بایاس لب تاب ایسر را فراموش کرده ام لطفاً مرا راهنمایی کنید

با درود خدمت دوست عزیز
پشت لپ تاپ را نگاه کن ببین service tag داره یا نه . اگر داشت آن را اعلام کن شاید بشه master password را درآورد چک میکنم
با سپاس

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
برادران محترم ما اینجا نیومدیم که همدیگر رو محکوم کنیم فقط هدفمان یاد دادن یا یاد گرفتن است گاهی اوقات مشکلاتی به وجود میاد ولی باید با نیکی کردن و راه حل مناسب مشکل رو با هم حل کینم امیدوارم همگی موفق
با

بالا