آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مشابه آي سي STR3S0680RF در تغذیه تلويزيون سامسونگ

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
سلام

دوستان کسی اطلاع داره به جای STR3S0680RF میشه چی قرار داد چند نمونه از بازار تهیه کردم همگی به شدت داغ می کنند وبعداز کمی تلویزیون خاموش میشه نتونستم جنس اورجینال پیدا کنم حالا اگه مشابهی داره منتظر راهنمایی هستم

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
دوستان کسی اطلاع داره به جای str 3s680rfمیشه چی قرار داد چند نمونه از بازار تهیه کردم همگی به شدت داغ می کنند وبعداز کمی تلویزیون خاموش میشه نتونستم جنس اورجینال پیدا کنم حالا اگه مشابهی داره منتظر راهنمایی هستم
به نام خدا

سلام آقای اسماعیل زاده. من به جای 3s1265r که در بازار یافت نمیشود از این شماره یعنی 3s0680rf استفاده میکنم و خوب هم جواب میدهد. احتمالا شما جنس مرغوب آن را تهیه نکرده اید. جنس مرغوب آن چاپ لیزری و پایه های آن به صورت دوتا جلو خم شده و سه تا صاف میباشد.
3s0680rf  .jpg
جنس نامرغوب به صورت پایه های خم نشده است.
در ضمن اگر در سامسونگ شاسی s51a استفاده میکنید علت داغ کردن آن مشکل در زینرهای اطراف آن است.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
دوستان کسی اطلاع داره به جای str 3s680rfمیشه چی قرار داد چند نمونه از بازار تهیه کردم همگی به شدت داغ می کنند وبعداز کمی تلویزیون خاموش میشه نتونستم جنس اورجینال پیدا کنم حالا اگه مشابهی داره منتظر راهنمایی هستم

سلام
چند وقت پیش من هم همین مشکل رو داشتم ولی بعد متوجه شدم مشکل از جنس آی سی نبوده
مشکل از خازن بزرگ مسیر های ولتاژ بود که 110 را می سازد
ظاهرش سالم بود ولی ایراد داشت
جناب اسماعیلزاده آی سی 3s1265r هم مشابه است و جواب می دهد
شخصا تست کردم
موفق باشید

DeDe

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-03
598
4,520
مشابهSTR

با تشکر از جناب رحمانیان وجناب صابری عزیز متاسفانه 1265و و0680 موجود در کارگاه هردو از جنس پایه راست می باشد مشکل هم از تلویزیون نبود بلکه در اثر اشتباه همکارم STRخراب شد

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
با تشکر از جناب رحمانیان وجناب صابری عزیز متاسفانه 1265و و0680 موجود در کارگاه هردو از جنس پایه راست می باشد مشکل هم از تلویزیون نبود بلکه در اثر اشتباه همکارم STRخراب شد
به نام خدا

سلام.str با پایه های صاف جواب نمیدهد و مانند عکسی که گذاشته ام باید دو تا از پایه ها به طرف جلو خم باشد. بنده اخیرا آن را از بازار تهیه کرده ام و میتوانید آن را تهیه کنید. به فروشگاههای سایت هم سربزنید.

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
سلام

دوستان کسی اطلاع داره به جای STR3S0680RF میشه چی قرار داد چند نمونه از بازار تهیه کردم همگی به شدت داغ می کنند وبعداز کمی تلویزیون خاموش میشه نتونستم جنس اورجینال پیدا کنم حالا اگه مشابهی داره منتظر راهنمایی هستم
سلام
اقای اسماعیل زاده این ایسی با پایه های کج موجود است وجنس خیلی خوب هم میباشد وتا حالا من مشگلی نداشتم

مایل بودید بفرمایید تا ارسال کنم

بالا