آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اينترنت htc

salam1

کاربر
2009-05-10
14
28
باسلام
لطفا در صورت امکان چگونگی اتصال به اینترنت توسط گوشی(htc wildfire ) رو البته با اینترنت کامپیوتر و با اتصال گوشی از طریق usb به کامپیوتر برام آموزش بدین
ممنون ميشم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
معمولا از اینترنت گوشی برای کامپی.تر استفاده میکنند شما فکر کنم می خواین این کار رو برعکس انجام بدید. بهترین کار استفاده از وایرلس هست. شما با لپ تاپ یا یک مودم وایرلس اگر اینترنت رو share کنید که اگر نیاز بود آموزش رو براتون قرار میدم راحت میتونید از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید. اگر وایرلس ندارید با بلوتوث هم میتوانید این کار رو انجام بدید ولی با کیفیت بسیار پایین تر...
با کابل من امتحان چیزی ندیدم ولی نگاه میکنم اگر روشی به چشمم خورد براتون قرار میدم
موفق باشید

bluejob

کاربر
2011-03-12
20
106
منم متوجه نشدم
منظورتون اینه که چطور از adslکامپیوتر میخواید به موبایل وصل شید؟

اگر اینطور باشه که راحت تره
باید یک local area conection درست کنید که معمولا خودش درست میشه وقتی درایور ها رو نصب میکنید و یا اگر ویندوزتون جدید باشه

ترجیحا بهتره به این دستی IP بدید تا بعدا دردسر نشه و دقت کنید که باید همین کار رو هم با گوشیتون بکنید یعنی به گوشیتون هم IP بدید از همون رنج که تو کامپیوتر تعریف کردید(من 192.168.1.2 به کامپیوتر دادم و به گوشی 192.168.1.30 و gateway هم 192.168.01)

بعد برید تو همون مسیر control panel/network connection به اون کانکشنی که اینترنت ازش گرفتید کلیک سمت راست کنید و گزینه Bridge connection رو بزنید تا اینترنتتون Shair بشه

اگر ip توی گوشیتون هم با کامپیوتر یکی باشه حتما اینترنتتون وصل میشه حتی اگر هم دستی IP ندادی و Bridge زده باشی اگر ریستارت کنی کامپیوتر رو احتمال زیاد وصل میشی ولی بگیر نگیر داره

ولی شاید اگر وایرلس بخری و اینرنتت رو روی وایرلس شیر کنی راحت تر میتونی بدون سیم و دردسر....

matin-gsm

کاربر
2011-05-16
4
4
با سلام.

برای این کار کافیست در لپتاپ خود یک new connection تحت عنوان Create an ad hoc network f بسازید و در گوشی توسط Wifi یه سرچ بکنید و .....
امیدوارم موفق باشید.
متین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kavosh83

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
از راه وایرلس که من بالا گفتم لطفا پست تکراری نزنید. درضمن سوال اصلی ایشون با کابل هست ممکنه اصلا لپ تا پ و یا کارت وایرلس نداشته باشند...
با وایرلس به این راحتی هم که شما میگید نیست معمولا باید دستی در گوشی IP و default get way رو مشخص کنید و حتی گاهی نیاز به وارد کردن dns هم هست تا اینترنت گوشی کار کنه.....

• Like

matin-gsm

کاربر
2011-05-16
4
4
دوست عزیز اینطور که شما میگید نیست.
فقط کافیست یک Create an ad hoc network بسازید و تیک Save this network را بزنید سپس کلید Enable Internet Sharing را فعال کنید تا براحتی اینترنت لبتاب را بروی هر مدل گوشی داشته باشید.

موفق باشید.
متین

• Like

salam1

کاربر
2009-05-10
14
28
باسلام
منظورم اينكه من با يك مودم(وايمكس ايرانسل مودمusb)به لب تاب متصل ميشم وبه اينترنت متصل ميشم
حالا راهي است كه با گوشيمم(wi fiداره)به اينترنت لب تاب متصل بشم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
گوشی(htc wildfire

• Like

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
باسلام
منظورم اينكه من با يك مودم(وايمكس ايرانسل مودمusb)به لب تاب متصل ميشم وبه اينترنت متصل ميشم
حالا راهي است كه با گوشيمم(wi fiداره)به اينترنت لب تاب متصل بشم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
گوشی(htc wildfire

بله فرق نمیکه که شما از چه اینترنتی استفاده میکنید. کافیه اینترنت خودتون رو share کنید و یک کانکش وایرلس بسازید و کانکت کنید. در گوشی تنظیمات رو روی اتوماتیک بگذارید و بزنید اگر بالا آمد که هیچ اگر نه باید رنج ip رو دستی روی گوشی مشخص کنید.
اگر بلد نبودید بگید بهتر توضیح میدم

دوست عزیز اینطور که شما میگید نیست.
فقط کافیست یک Create an ad hoc network بسازید و تیک Save this network را بزنید سپس کلید Enable Internet Sharing را فعال کنید تا براحتی اینترنت لبتاب را بروی هر مدل گوشی داشته باشید.

موفق باشید.
متین

اتفاقا اینطور که شما میگید نیست! وقتی اطلااتی ندارید در مورد یک چیز ساده که یاد گرفتید پافشاری نکنید. اگر دفعه دیگر در مورد بی دلیل باعث بی نظمی تایپیک شدید بهتون اخطار میدم!
من گفتم که گاهی بدون دادن رنج ip به گوشی در حالت اتوماتیک وصل میشه ولی گاهی حتما باید رنج ip رو مشخص کنید مخصوصا گوشی های نوکیا که 90 درصد باید تنظیمات ip رو در کانکشن وارد کانید مگر نه وصل نمیشه

من نمیدونم چرا بعضی کاربرها یک اطلاعاتی در مرود گوشی خودشون دارند فکر میکنند برای همه گوشی ها همونجوره تازه حرف مدیر بخش رو هم رد میکنند! من جای شما بودم سعی میکردم وقتی مدیر یک بخش چیزی میگه به جای پافشاری روی حرف اشتباهم بپذیرم و به اطلاعاتم اضافه کنم
موفق باشید

• Like

salam1

کاربر
2009-05-10
14
28
با سلام
اگر اموزش را قرار بدين ممنون ميشم

• Like