آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درباره ما | من نحن | About US

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir

به نام خدا

انجمن تعميرکاران ايران از چه موقع راه اندازي شد ؟

در سال 2002 آپلود سنتر کوچکي در يکي از سايت هايي که فضايي را براي ايجاد آپلود سنتر ارائه ميداد راه اندازي شد که براي اشتراک گذاري نقشه هاي تلويزيون بين دوستان ايجاد شد و نقشه هايي که من و يا دوستان داشتيم براي استفاده مشترک در اين آپلود سنتر آپلود مي کرديم حدود يک سال از اين آپلودسنتر استفاده مي کرديم که سرويس دهنده کل اطلاعاتي که بر روي اين آپلود سنتر داشتيم را پاک کرد !؟ و بعد از آن اتفاق به فکر ايجاد يک مکان امن تر براي نگهداري اطلاعات افتاديم و بعد تحقيقات در مورد سيستم هاي مديريت محتوا سيستم ويبولتين را براي ايجاد يک انجمن انتخاب کرديم ، شروع فعالیت انجمن تعمیرکاران ایران از سال 2004 می باشد .

چگونه در انجمن موضوع ارسال مي شود و به سوالات پاسخ داده مي شود ؟

در اوايل راه اندازي انجمن فقط 3 دوست بوديم که موضوعات و نقشه ها را در انجمن آپلود ميکرديم و فکر نمي کرديم انجمن ما چنين رشدي داشته باشد و آدرس انجمن را به ديگر دوستان تعميرکار که مي شناختيم فرستاديم و مشکلاتي که داشتيم در انجمن مي پرسيديم و از بين دوستان کساني که تجربه اي در اين مورد داشتند پاسخ مي دادند و نقشه ها را در انجمن آپلود مي کردند . البته بيشتر نقشه هايي که در آن سال ها در انجمن قرار مي گرفت اسکن شده از روي نقشه هاي کاغذي بود و کم کم انجمن گسترده تر شد و موتور هاي جستجو به انجمن راه يافتند و بازديد کنندگان زيادي از طريق جستجو گرها به انجمن اضافه شدند و بعد از گذشت چند ماه کاربران فعال زيادي داشتيم که از بين کاربران فعال مديراني براي بخش انتخاب کرديم که پاسخ گو به مشکلات کاربران در بخش هاي مربوط به خودشون باشند .

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
Translated To Arabic

متي بدات جمعيه المصلحين ( مصلحي التلفاز ) الايرانيه بالعمل ؟

في عام 2002 ميلادي بدا مرکز تحميل صغير في احدالمواقع عمله و قد کان عمل ذلک المرکز الاصلي هو ارائه الخرائط المخصصه للتلفاز للزملاء الاعضاء لذلک الموقع و قدم عام علي الاستفده من تلک الخدمات الا انه و يا للاسف فقد اطفات المعلومات التي کانت تعرض في الموقع بسبب الاهمال او التفافل من جانب الشخص الذي کان مشرفا علي الموقع !

و بعد تلک الحادثه فقد عملنا جادين علي ايجاد موقع اکثر اطمئنانا و اکثر حصانه لحفظ المعلومات التي تقدم و تعرض علي الزملاء الاعضاء في الموقع . و بعد المطالعه الدقيقه قررناالاستفاده من نظام المديريه التي تعرف ( ويبولتن ) لايجاد جمعيه لنا و علي هذالاساس فقد بدات جمعيتنا و هي جمعيه المصلحين الايرانين ( مصلحي التلفاز ) بالعمل من جديد منذ عام 2004 ميلادي .

کيف تطرح الاسئله من قبل الاعضا و کيف يجاب عليها ؟

في بادئ الامر و عند بدايه عملنا کنا ثلاثه زملا حيث کنا نعمل علي طرح المواضيع و البرامج و الخرائط و لم نکن نتصور او نثق بان جمعيتنا سوف تنمو و تتع کل هذا الاتساع و تتطور بهذا الشکل الذي نحن عليه الان و قد قمنا بارسال عنوان الموقع الي زملائنا المصلحين الذين کانت لنا بهم علاقات عمل مشترک و من بين الزملاء الاعضا الذين کانت لهم تجارب جيده عملوا بلاجابه علي الاسئله المطروحه علينا و آخذوا يقومون علي عرض الخرائط في ذالک الموقع للاستفاده منه من قبل العضاء و بالطبع فان اکثر الخرائط التي کانت موجوده لدي الجمعيه کانت مستنسخه من الخرائط الورقيه و شيئا فشيئا توسعت الجمعيه و نمت نموا جيدا و اصبحت ذات زخم قوي في مجال البحث و التقصي بمختلف اشکاله و ازداد تعداد الراغبين لزياره موقعنا بصوره ملحوظه و بعد مرور بضعه اشهر علي ذالک ازداد عددالعاملين و المشرفين في موقعنا بحيث قمنا بانتخاب عدد منهم لاداره شوون الموقع و بعنوان ( مدير )‌ للاجابه علي المشاکل التي تواجه المشرفين و العاملين في الموقع .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
Translated To English

In the name of God

When was the IranTK forum established ?

In 2002 a small upload center established in a site which was suitable for sharing television maps between me and my friends. About one year later, Server clears all of our information from this site! After that we were going to create a more secure location for our information. During searching for content management system, we choose VBulletin system for creating a society. IranTK has started its activity since 2004 .

How a subject will be send and how questions will be answered ?
In the beginning of forum activity we were 3 friends that we were uploading the maps and subjects and we sent the forum address to our colleagues and friends. In those years most maps that were placed in the site were scanned.
Step by step the forum extended and many search engines found their way here. After a few months we had a lot of active user. Among them we chose managers for responding to the problems related to their own sections .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
چند نکته ديگه که بايد به اونها اشاره کرد .

قديميترين مديران انجمن آقايان : A-R-A-D و gadraj و digital84 و ALI.RISIVER و راستگار .... هستند ، البته اکثر مديران و کاربران قديمي هستند که شايد امکان نوشتن نام همه در اين پست نباشد .

بخش غير تخصصي سايت هم داراي مديران قديمي و خوبي هست که بايد اينجا از اين عزيزان هم تشکر کرد .

با تشکر / انجمن تعميرکاران ايران

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا