آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نرم افزارهاي فرمت و احياي کول ديسک هاي Kingston

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
MXT6208+A MPTool V2.0

MXT6208+A MPTool V2.0​
کد:
[LEFT][B][INDENT][LTR]
Utility to recover flash controllers Phison Series UP10, UP11 (PS2136 and others). Kingstone often congregate on the controllers Phison, so try it. 

Note: After repair flash drive these tools, the data will not be able to recover!

[/LTR][/INDENT][/B][/LEFT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

پیوست‌ها

pocketxp

کاربر
2009-02-12
29
48
سلام دوستان من فلش 8گیگ کنگستونم رو با ویندز 7 فکس اند ریپلیس کردم بعد ان کار دیگه سیستم و نه هیچ دستگاهی فلشم رو نمیشناسه راهی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام
دوست عزیز اینکه هیچ سیستمی نمیشناسه (نه درایو ایجاد میکنه نه چراغ فلش روشن میشه اگه منظورتون اینه) اشکال سخت افزاری هست............
شما فلش و باز کنید ابتدا مدار و سرویس کن یه هیت نرم بکش در صورتی که مشکل حل نشد مقاومتهای فیوزی و خازنهای اس ام دی رو چک کن در اخر هم آی سی کنترلر میتونه باشه
اگه فلشت شناسایی میشه و نمیتونی باز یا فرمت یا .........کنی از اموزشی که در لینک زیر دادم استفاده کن در صورت وجود برنامه شما در سایت روسی مشکل حل میشه..........
http://www.irantk.ir/irantk20681/

علـــــــــــی یارت

fery67

کاربر
2011-12-09
27
60
من هم همین مشکل برام پیش اومد. حالا فلش دیسکم هیچی. کلا USB ها از کار افتادن در قسمت Device manager روی تمام USB universal host controller علامت ! هست. uninstall کردم نشد. درایور چیپست رو دانلود و نصب کردم باز هم نشد. لطفا کمک کنیییییییییییییییید

msagroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-12-23
90
271
ایران
من هم همین مشکل برام پیش اومد. حالا فلش دیسکم هیچی. کلا USB ها از کار افتادن در قسمت Device manager روی تمام USB universal host controller علامت ! هست. uninstall کردم نشد. درایور چیپست رو دانلود و نصب کردم باز هم نشد. لطفا کمک کنیییییییییییییییید
سلام دوست عزیز
شما درایور مادربرد رو دوباره نصب کن و همچنین گزینه usb2 داخل سی دی مادربرد.
اگر مشکل برطرف نشد ویندوز رو System Restore کن.
موفق باشی

بالا