آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا Hammerhead بهتره يا Goldscan iv ؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دوست عزیز a.t.r.z این تایپیک مربوط به عهد بوقه.تازه یادتون اومد که نظر بدید؟؟؟؟

شرمنده آخه اینو ندیده بودم تازه وقتی دیدم دوباره اومده رو کار اعصابم خورد شد.
دوستان چرا بجای این بحث های الکی نمی یایید واقعا خودمان رو ساخت یک فلزیاب کار کنیم ؟ من این مسئله را چند بار مطرح کردم اما بجای استقبال همه آیه ی نحس خوندن و بهانه آوردن که نمی شه ، برای چی مگه عقل و هوش ایرانی چی از کشور های دیگه کم داره ؟؟ حداقل اگه فکر می کنید نمی شه بیایید روی افزایش برد همین مدارهایی که در انجمن هست و دارن خاک می خورن کار کنیم ، همین طور روی قدرت تفکیکشون و نوشتن برنامه براشون و افزایش کارایی آنها و حتی می توانیم با ترکیب کردن و تلفیق دو یا چند تا از این مدار ها مداری بسازیم که دهن طراحها و پروفسور ها و مهندسین لورنز و او کی ام و... از تحیر باز بمونه به خدا اگه کسی از شما هست که تجربشو داره و پایه است بهم پیام بده و یا در یک تاپیک جدا این را مطرح کنیم و شروع به ساختش کنیم ، تو رو خدا کمی خودتون رو باور کنید و بجای بحث در مورد عمق و تفکیک و پایداری دلتا پالس و ماینر و گلداسکن و... بیایید خودمان دست به کار شویم و یک مدار جدید بسازیم و به جای اینکه علم خود را مخفی و با خودمان به گور ببریم جهت پیشرفت و آبادانی کشور و این انجمن صرف کنید همین طور از دوستان با سوادم به خصوص جناب mr metal , parse gade , IIII , .... بطور ویژه دعوت به همکاری دارم.:couple_inlove:

بالا