آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا Hammerhead بهتره يا Goldscan iv ؟

mmb_arash

کاربر
2008-03-31
22
43
سلام به همگی به نظر من goldscan4 بهتر ولی تنظیمش فکر کنم سخت باشه

mmlove2007

Banned
2008-03-09
176
442
اگر كسي مدار goldscan iv رو داره بذاره !!!
منتظر مدارات باارزش شما هستيم ...

mmlove2007

Banned
2008-03-09
176
442
gold scan iv بهتره چون در شماتيك تمام بخش ها بصورت جدا توضيح داده شده هستند و كاربر در هر جايي به مشكل بخورد خودش ميتواند مشكل خود را رفع كند ولي بايد در تنظيم ان خيلي دقت كرد

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
گولد اسكن

سلام
من گولد اسكن را ساخته ام بخاطر نوع تقويت كه از خروجي فيدبك ميگيره و بعد از تفاضل اين مقدار از ورودي جديد و سپس تقويت اين مقدار جديد بمراتب قويتر از هامرهد است و يك النگو كوچك را قادر است براحتي در 80 سانتي تشخيص دهد تفكيكش بصورت آهن و غير آهن است و اين در شماتيكش مشهود نيست و بصورت آهن و طلا معرفي شده نمونه مشابه اين مدار كه از تكنيك فلزيابهاي روسي استفاده ميكنه (همان فيدبك گرفتن) مدار skifاست كه داراي ميرو كنترولر و lcd است و بمراتب ساده تر است البته فراموش نشه كه عمق نفوذ اين دستگاهها ميتونه 2 متر باشهوحساسيت خيلي بهتري نسبت بع بقيه دارند

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
گولد اسكن

سلام
من گولد اسكن را ساخته ام بخاطر نوع تقويت كه از خروجي فيدبك ميگيره و بعد از تفاضل اين مقدار از ورودي جديد و سپس تقويت اين مقدار جديد بمراتب قويتر از هامرهد است و يك النگو كوچك را قادر است براحتي در 80 سانتي تشخيص دهد تفكيكش بصورت آهن و غير آهن است و اين در شماتيكش مشهود نيست و بصورت آهن و طلا معرفي شده نمونه مشابه اين مدار كه از تكنيك فلزيابهاي روسي استفاده ميكنه (همان فيدبك گرفتن) مدار skifاست كه داراي ميرو كنترولر و lcd است و بمراتب ساده تر است البته فراموش نشه كه عمق نفوذ اين دستگاهها ميتونه 2 متر باشه وحساسيت خيلي بهتري نسبت به بقيه دارند

H-Ashrafi

کاربر
2008-11-13
50
120
سلام دوستان عزیز
فلزیابGoldScan IV را قبلا ساخته ام.اما تفکیک آن کار نمیکندو فلزات مغناطیسی وغیرمغناطیسی را در هر دو کانال نشان میدهد.بیشترین
حساسیت را به آهن وطلا دارد وبه مس و آلومینیوم حساسیت کمی دارد
حداکثر برد آن با سیم پیچ با قطر 5/. متر 120CMمیباشد.شایدمشکل از قطعات
باشد.

بالا