آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آنتی ویروس nod بدون نیاز به یوزر و پسوورد/ یا از شر یوزر پسوورد دادن به نود خلاص شوید!

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام دوستان. اگر از ویروس کش nod32 استفاده میکنید حتما مانند من مشکل یوزر پسوورد روزانه آن را دارید.
برای رفع این مشکل ویروس کش تان را کامل آنیستال کنید و این nod را جایگزین آن نمایید.
این نود اصلا یوزر و پسوورد نمیخواهد و روزانه دو بار آپدیت میشود و کارایی آن همانند نسخه اصلی میباشد.
البته من دیشب قصد داشتم این را بگذارم و نشد و صبح دیدم که دوستی با روش کرک کردن آن این مشکل را حل کرده که بد نیست ببینید:
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=14378
اما شما پارتها را دانلود کرده و بعد از اکسترا اجرا کنید.
فقط توجه داشته باشید که به هیچ وجه یوزر و پسوورد به آن ندهید. حتی برای یک بار!!!
اگر یک بار به آن یوزر و پسوورد بدهید میشود همان نود قبلی و هر روز یوزر پسوورد میخواهد.
حتی حین نصب هم که درخواست میکند تیک پایین را بزنید که فعلا انصراف داده اید.
اما بهتر است قبل از پاک کردن نود قبلی یک بک آپ از آپدیت آن بگیرید تا برای اپدیت نود جدید مدت زیادی معطل نشوید.
البته آپدیت آن را هم خواهم گذاشت. منتها حجم آن بالاست! حدود 30mb!

موفق باشید.

پیوست‌ها

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با عرض وادب احترام
جناب اقاي صابري عزيز خسته نباشيد
ارادتمندم .قربان يك سوال در مورد نرم افزاري كه محبت فرموديد. اينك در واقع همان dilof هست يا اينكه جور ديگري up ميشود. ممنونم كه وقت عزيزتون را به حقير ميدهيد.
درودبرشما
سپاس

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
با عرض وادب احترام
جناب اقاي صابري عزيز خسته نباشيد
ارادتمندم .قربان يك سوال در مورد نرم افزاري كه محبت فرموديد. اينك در واقع همان dilof هست يا اينكه جور ديگري up ميشود. ممنونم كه وقت عزيزتون را به حقير ميدهيد.
درودبرشما
سپاس
به نام خدا

سلام دوست خوبم. منظورتان را از dilof متوجه نشدم اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید.
در ضمن این نرم افزار به دلیل حجم بالا به 7 پارت تقسیم شده که دیروز به دلیل قطع بودن سایت نتوانستم همه را آپ کنم و انشاا... امروز آن را تکمیل میکنم.
از همگی پوزش میخواهم.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام. فایل کامل آپ شد. بعدا آموزش گرفتن بک آپ از نود قبلی و همچنین آپدیت نود جدید توسط فایل بک آپ را خدمت شما توضیح خواهم داد.
البته آپدیت آفلاین را آقای نکویی در این تاپیک گذاشته اند:
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 ESET NOD32 Offline Update
اینهم روشی دیگر:
نحوه بک آپ گیری و آپدیت آفلاین nod به روش ساده!

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
363
1,234
استاد صابری سلام.من چند روز قبل نرم افزاری برای node دانلود کردم که بصورت اتوماتیک یوزر-پاس جدید را گرفته وبا یوزر-پاس قدیم جایگزین نموده و node را اپدیت میکند.یعنی همیشه node بروز است تا الان که داره کار میکنه البته نمیدونم یوزر جدیده یا قبلی .بعد از تست اگه درست کار کرد در خدمت هستم .مرسی

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
استاد صابری سلام.من چند روز قبل نرم افزاری برای node دانلود کردم که بصورت اتوماتیک یوزر-پاس جدید را گرفته وبا یوزر-پاس قدیم جایگزین نموده و node را اپدیت میکند.یعنی همیشه node بروز است تا الان که داره کار میکنه البته نمیدونم یوزر جدیده یا قبلی .بعد از تست اگه درست کار کرد در خدمت هستم .مرسی
به نام خدا

سلام. ولی بنده اخیرا هر چه یوزر پسوور میدادم قبول نمیکرد و با کلی گشتن این نود را گیر آوردم و خیلی کارم را راحت کرده.
نکته جالبش اینکه خیلی سریع آپدیت میشود(یا من اینطوری فکر می کنم).
اگر نرم افزارتان را هم بگذارید که دیگه همه چی تکمیل میشه!
به هر حال اگر روزی به مشکل برخوردید این نود را دانلود کرده و جایگزین نمایید تا یوزر و پسوورد نخواهد.

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با عرض ادب واحترام
جناب صابری عزیز یک ادرس هم به خاطر معرفت شما بزرگوار ودیگر دوستان علاقمند :.وارد گوگل شوید جهت سهولت در کار : و فارسی { گردو }را تایپ کنید انواع مدلهای اپدیت هست. از اپ تو دیت و افلاین عضو باشید دیگه بهتر بیشتر تحویل میگیرند البته هزینه ای نداره عضویت افتخاری هست

سپاس

بالا