آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کپی و انتقال فایل با قابلیت pause در حین عملیات و test فایل بعد از عملیات | TeraCopy

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام

دوستان این نرم افزار بسیار کم حجم به شما کمک میکنه که فایلتون رو بدون ریسک کپی یا منتقل کنید. میتونید بگید بعد از اتمام کار با زدن بوق شما رو مطلع کنه. همچینین میتونید بعد از انتقال یا کپی بگید که تست کنه و ببینه آیا عملیات کاملا صحیح انجا م شده یا نه.

کار بسیار جالب دیگری که این نرم افزار انجام میده pause کردن در حین عملیات هست که میتونید یک فایل حجیم رو وقتی انتقال میدید با نگه داشتن موقت اون به کارهای دیگتون نیز برسید

i266846_teracopy.gif

لینک دانلود

[hide][DL]http://download.cnet.com/TeraCopy-Portable/3000-2248_4-75322017.html[/DL][/hide]​

با سلام
ببخشید آقای نکویی چرا نسخه کامل نرم افزار را نزاشتین
نگفتین پرتابل یا نصبی
نگفتین چه ورژنیه
شما که ناظمین باید توضیحاتتون کامل تر از کاربران باشه
ضمناً صفحه مورد نظر یافت نشد
با تشکر 1390/2/3 2:25 بامداد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوست عزیز. من لینکی که بالا گذاشتم هیچ مشکلی نداره و الان هم باز بازش کردم.

شما چندین اشتباه انجام دادید.

1-شما از روی چه چیزی متوجه شدید برنامه کامل نیست؟ برنامه رایگان هست و نیاز به هیچگونه کدی نداره
2-فکر میکنم نیاز نباشه دیگه اینقدر جزئیات رو ذکر کنم. من لینک یک صفحه رو دادم نه لینک مستقیم فایل که وقتی وارد اون صفحه بشید خیلی بزرگ بالاش زده Portabl و همچنین جلوش هم زده freeware یعنی رایگان. یک مربع هم بزرگ سمت راست به صورت واضح هست که تمام جزئیات منجمله ورژن اون رو نوشته. البته من به ورژن اون اشاره نکردم چون این برنامه ها دیگه ورزنی بیرون نمیدن و معمولا این آخرین ورژن اونهاست.. دیگه من نمیتونم خط به خط براتون ترجمه کنم همینقدر به فارسی براتون توضیح دادم که بفهمید برنامه چیکار میکنه
3- اول میگید برنامه چرا کامل نیست بعدش میگید لینک "ضمناً صفحه مورد نظر یافت نشد" به شما میده؟ من نفهمیدم آخرش برنامه رو گرفتید یا نه! در هر حال من لینکی که دادم از بزرگترین سایتهای دانلود دنیا هست که رنگینگ اون 177 هست یعنی صد و هفتاد و هفتمین سایت بین تمام سایتهای جهان هست و لینکش هیچ موردی نداره همین الان خودم تست کردم

ساعت 4.10 دقیقه صبح من دارم جواب شما رو میدم این نشون میده من تا چه ساعتی از شب در سایت هستم و روی سایت کار میکنم. چشم از این به بعد جزئیات بیشتری رو براتون به فارسی مینویسم
جواب تمام سوالات شما فقط با کلیک روی اون لینک داده میشد.
موفق باشید

CodeSector TeraCopy Pro 2.12 FullVersion+Serial

با سلام

خدمت شما آقای نکویی حق با شماست من هم تعجب کرده بودم شاید تو اون ساعت سایت مشکل پیدا کرده بود کاش که عکس می گرفتم و با دلیل مطلب رو ذکر می کردم

پسورد فایل فشرده شده : JAVAD-JOURSARAEI

پسورد برای نصب برنامه : JAVAD-JOURSARAEI-BABOL

لینک دانلود برای کاربران دیال آپی به چند قسمت تقسیم کردم

لینک دانلود مستقیم Link Download Direct 1

http://javadfull.persiangig.com/CodeSector TeraCopy Pro 2.12 FullVersion.part1.rar

لینک دانلود مستقیم Link Download Direct 2

http://javadfull.persiangig.com/CodeSector TeraCopy Pro 2.12 FullVersion.part2.rar

لینک دانلود مستقیم Link Download Direct 3

http://javadfull.persiangig.com/CodeSector TeraCopy Pro 2.12 FullVersion.part3.rar

TeraCopy is a compact program designed to copy and move files at the maximum
possible speed, also providing you with a lot of features.

* Copy files faster. TeraCopy uses dynamically adjusted buffers to reduce
seek times. Asynchronous copy speeds up file transfer between two physical
hard drives.

* Pause and resume transfers. Pause copy process at any time to free up system
resources and continue with a single click.

* Error recovery. In case of copy error, TeraCopy will try several times and
in the worse case just skips the file, not terminating the entire transfer.

* Interactive file list. TeraCopy shows failed file transfers and lets you fix
the problem and recopy only problem files.

* Shell integration. TeraCopy can completely replace Explorer copy and move
functions, allowing you work with files as usual.

2. SYSTEM REQUIREMENTS

- Windows XP/Vista/7

3. CONTACTING US

For the latest version of this program, and other our programs, please visit
www.teracopy.com.

We are receptive to all comments on our programs and certainly appreciate the
time you take to let us know how we are doing. Suggestions for improvements
and new features are always welcomed

بالا