آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اکولایزر برای مدارات امپلی فایر

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
preanf-devresi-ekolayzir-devresi-mikrofon-devresi.jpg

پیوست‌ها

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام :
ضمن تشكر از فعاليت هاي شما :
لطفا عناوين تاپيك ها را مراعات كنيد با وجود بخش مستقلي براي امپليفاير ها و دستگاه هاي صوتي ..... پست بلا محل و تكراري حذف ميشود .
در ضمن قبل از اپلود مطالب ابتدا با جستجو از وجود نقشه و مدار فوق در سايت اطمينان و پست يا مطلب تكراري نباشد .
با تشكر .
موفق باشيد .

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
با سلام وعرض تشکر از راهنمای هایتان حرف دوم شما درسته من باید ابتدا سرچ میکردم واز زدن پست تکراری خود داری میکردم اما وقتی که من میخواهم پستام جدا از مال دیگران باشه من داشتم محیطی برای شاگردانم ایجاد میکردم که بتوون به راحتی وارد سایت بشن ومداراتی رو براشون قرار دادم بتونن دانلود کنن الان پست اول که شما میگید حدود 10صفحه است اگه قرار باشه هر که بیاد این 10 صفحه که هر کدوم از صفه ها خودشون چندتا پسته رو بخونن چندین ساعت طول میکشه با این وجود چشم من دیگه اصلا پست نمیزنم بازم از شما دوست عزیز متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gadraj

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام وعرض تشکر از راهنمای هایتان حرف دوم شما درسته من باید ابتدا سرچ میکردم واز زدن پست تکراری خود داری میکردم اما وقتی که من میخواهم پستام جدا از مال دیگران باشه من داشتم محیطی برای شاگردانم ایجاد میکردم که بتوون به راحتی وارد سایت بشن ومداراتی رو براشون قرار دادم بتونن دانلود کنن الان پست اول که شما میگید حدود 10صفحه است اگه قرار باشه هر که بیاد این 10 صفحه که هر کدوم از صفه ها خودشون چندتا پسته رو بخونن چندین ساعت طول میکشه با این وجود چشم من دیگه اصلا پست نمیزنم بازم از شما دوست عزیز متشکرم
سلام :
{من میخواهم پستام جدا از مال دیگران باشه } پست هاي همه ارسال كنندگان جدا و به نام ارسال كننده ثبت ميشه هيچ پستي از كسي به نام ديگري امكان ثبت وجود ندارد .
{ من داشتم محیطی برای شاگردانم ایجاد میکردم} در اين انجمن بنده و همه دست اندركاران سايت - شاگرد شما هستيم و تشنه معلومات و اطلاعات شما لذا شاگردان خاصي براي مدير يا فرد خاصي نداريم و مطالب سايت براي استفاده همه كاربران تهيه مي شود .
{ اگه قرار باشه هر که بیاد این 10 صفحه که هر کدوم از صفه ها خودشون چندتا پسته رو بخونن چندین ساعت طول میکشه } اولا اين نظر شما مغاير با قوانين سايت ميباشد كه هر مطلبي را در هر بخش دلخواه {پست بلا محل } ... و صرفا براي گروه خاص ... دوما: با اين روش - كاربر بايد تمام صفحات سايت را زير و رو كند تا به مطلب مورد نيازش دست يازد {احتمالا يك ماه بيشتر طول خواهد كشيد و غير ممكن } .. .. با يك جستجو { حتي در سطح گوگل جهاني } به راحتي تمام مطالب اين انجمن در دسترس كاربران مي باشد و نيازي به باز كردن تمام صفحات نيست .
بنده هم متقابلا از فعاليت چشمگيرتان تشكر نموده و انتظار داريم با رعايت نظم سايت به فعاليت هاي خود ادامه دهيد .
موفق باشيد .
با تشكر .

بالا