آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

کمک در مورد ای سی bd3881f

ashig

کاربر
2010-11-22
1
1
این ای سی یک سنسور صوتی هست که در ضبط صوت های ایوا کاربرد داره سوختن اون باعت از کار افتادن کل سیتم میشه و کمی کم یاب هست اگه کسی می تونه از این ای سی پیدا یا مشابه را معرفی کنه یه ایمیل به من بزنه *************

ويرايش شد .

ما اينجا همچين کارهايي انجام نميديم ، اگر قرار باشه چيزي پيدا بشه همين جا معرفي ميشه ، بهتره قبل از ارسال پست قوانين انجمن رو بخونيد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
363
1,234
این ای سی که شما میگید 1 سنسور نیست بلکه یک سلکتور و ایولیوم(کنترل صدا) است وخرابی اون سیستم رو از کار نمیندازه بلکه صوت ندارید. چون آی سی شورت میشه تغذیه میخوابه که فکر میکنید سیستم کار نمیکنه .پایه 12 و14 رو آزاد کن دستگاه روشن میشه .تا اونجایی که میدونم بازار نیست .یا از شرکت یا از شاسی استوک ابتیاع کن.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
این ای سی یک سنسور صوتی هست که در ضبط صوت های ایوا کاربرد داره سوختن اون باعت از کار افتادن کل سیتم میشه و کمی کم یاب هست اگه کسی می تونه از این ای سی پیدا یا مشابه را معرفی کنه یه ایمیل به من بزنه *************

ويرايش شد .

ما اينجا همچين کارهايي انجام نميديم ، اگر قرار باشه چيزي پيدا بشه همين جا معرفي ميشه ، بهتره قبل از ارسال پست قوانين انجمن رو بخونيد .

Sound processor for radio cassette recorder and mini component stereo

سلام
درسته یک آی سی پروسسور صوت است
دیتاشیت را تقدیم کردم
دانلود کنید شاید توانستید مشکلتان را حل کنید
ضمنا دوست عزیز این سایت مکانی برای تبادل اطلاعات در تایپینگ ها است و گذاشتن هرگونه شماره تلفن و ایمیل خلاف مقررات است
دقت کنید

پیوست‌ها

• 334.7 کیلوبایت بازدیدها: 60
بالا