آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چگونه در نرم افزار فولدر لاک بعد از لاک کردن آن لاک کنیم ؟

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
363
1,234
با سلام خدمت اساتید بزرگوار .من یکی از درایوهای لب تاب خود را که ویندوز 7 دارد با نرم افزار folder lock قفل کردم ولی بعد هر کاری میکنم محتوای درایو را نمی توانم ببینم .درایو پر است وبا فایند کردن محتوا قابل استفاده است .ریاستار پوینت هم کردم نشد. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.مرسی لازم به ذکر است فولدر را میتوانم آن لاک کنم ولی درایو را نه

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,668
176,771
iRanTK.iR
سلام

ورژن فولدر لاک چنده ؟

ضمنا اگر نرم افزار پوشه ها رو آنلاک ميکنه بايد بتونه درايو رو هم آنلاک کنه ؟

حالا يا با ويندوز 7 سازگاري نداره يا اينکه نرم افزارت اشکال داره .......

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
با تشکر از آقا رضا. دوست عزیز توصیه میکنم اگر وارد نیستید زیاد بمواظب باشید که اگر اشتباه کنید و نرم افزار رو خراب کنید دیگه فایلهای از دست رفته به راحتی قابل بازیابی نیستند. من تا الان این اتفاق برام نیفتاده ولی یک جایی با دوستانم بحث می کردن که فایلهاشون قفل کرده بودند و دیگه هیچگونه نتونسته بودند به اونها دسترسی پیدا کنند و متاسفانه از بین رفتند

پس با نرم افزار اگر وارد نیستید بیخودی ور نرید که خدای ناکرده اطلاعاتتون از دست نره....

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
363
1,234
سلام استاد.نرم افزار از روزی که گرفتم (0) روی لب تاب بود من فقط فعالش کردم .ورژن هم 5.36 است.فولدرها را انلاک میکنه ولی درایو رو نه.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,668
176,771
iRanTK.iR
سلام استاد.نرم افزار از روزی که گرفتم (0) روی لب تاب بود من فقط فعالش کردم .ورژن هم 5.36 است.فولدرها را انلاک میکنه ولی درایو رو نه.

سلام

نسخش خيلي پايينه ، احتمالا با ويندوز 7 سازگاري نداره ........

در نسخه هاي بالا اگر نرم افزار رو Uninstall کنيد و دوباره نصب کنيد و درايو يا پوشه اي Lock باشه ديگه باز نميشه و راه حلش اينه که نرم افزار رو اجرا کنيد و درايو يا پوشه رو Unlock کنيد ، بعد بوسيله Search ويندوز فايل هاي مورد نظرتون رو پيدا کنيد و از گزينه Open Containing Folder استفاده کنيد ، در اين حالت بايد فايل ها قابل مشاهده باشه ، فايل ها رو از پوشه ها يا درايو به جاي ديگه اي منتقل کنيد و بعد درايو رو فرمت کنيد .

موفق باشيد .....

بالا