آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در خواست مدار vu metr digital

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام مداری را میخواهم که در صورت عادی که برق شهر بصورت فازو نول باشد و ولتاز 220 ولت عادی باشد و زمانی که بجای نول مدار اگر دو فاز شد یعنی 380 ولت فورا مدار را جهت جلوگیری از اسیب وسایل الکتریکی و الکترونیکی قطع کند این مشکل دوفاز شدن برایم بارها اتفاق افتاده است
از تمامی دوستان ومدیران که برای کمک به من برای یافتن مدار محافظ در برابرضافه ولتاز یاری میکنند ممنونم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام مداری را میخواهم که در صورت عادی که برق شهر بصورت فازو نول باشد و ولتاز 220 ولت عادی باشد و زمانی که بجای نول مدار اگر دو فاز شد یعنی 380 ولت فورا مدار را جهت جلوگیری از اسیب وسایل الکتریکی و الکترونیکی قطع کند این مشکل دوفاز شدن برایم بارها اتفاق افتاده است
از تمامی دوستان ومدیران که برای کمک به من برای یافتن مدار محافظ در برابرضافه ولتاز یاری میکنند ممنونم

با سلام :
دوست عزیز در لینک زیر مداری تحت عنوان : نقشه و مدار محافظ يخچال و لوازم برقي خانگي با رله :
اپلود شده میتونید استفاده کنید .http://www.irantk.ir/t743.html
با تشکر .
موفق باشید .

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام
اقای رجبی تقریبا حدود چهار وپنج ماه پیش از شما یک مداری تقاضا کرده بودم و ان این بود که یک مدار صوت سنج ماتریسی بود که در چند فرکانس صوتی با چند ستون led بتوان یک رقص نور به شکل ماتریسی صوت سنج را ساخت اگر نقشه ان را دارید لطفا ان را قرار دهید ممنون

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام
اقای رجبی تقریبا حدود چهار وپنج ماه پیش از شما یک مداری تقاضا کرده بودم و ان این بود که یک مدار صوت سنج ماتریسی بود که در چند فرکانس صوتی با چند ستون led بتوان یک رقص نور به شکل ماتریسی صوت سنج را ساخت اگر نقشه ان را دارید لطفا ان را قرار دهید ممنون
با سلام : دوست عزيز بهتر بود در تاپيك مناسب درخواست مي كردين .!!!
دوست عزيز باور كنيد پست شما را من نديدم به هر حال توي ارشيوم چند تا دارم كه براتون اپلود ميكنم .
اين يكي كه خيلي هم ساده و ترانزيستوري و استريوميباشد را دانلود كنيد .
يكي ديگه هم با avr هست كه اگر فايل هگزا شو پيدا كردم تقديم ميكنم (حرفه اي و ماتريسي ) .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
Vu metr whit avr

با سلام
دوستان اين هم از يك vu metr ديجيتالي كامل حرفه اي اميدوارم براتون مفيد واقع شود فايل زيپ شماتيك مدار با كيفيت بالا به همراه فايل هگزا و مونتاژ و...
چند تا ديگه دارم كه سر فرصت اپلود ميكنم .
با تشكر .
موفق باشيد

پیوست‌ها

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام
دوست من
برای شما یک نقشه در آدرس زیر آپلود کردم( ولی مبتدی) گفتم شاید کارگشا باشد.

http://www.irantk.ir/showthread.php?p=8051#post8051

بالا