آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

محافظت از پسوردهای ذخیره شده در مرورگرها در مقابل ابزارهای جاسوسی

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
جناب نكويي عزيزمن Nod32 ورژن 4 را خريداري كردم حدود 2ساله دارم مشگلي نداشتم و ازسايت گردو يوزر وپسورد را راحت ميگرفتم ولي اونا ميگن شركت مربوطه حك ميكنه ويا همين مشگل سرقت اي. دي هاي ويندوزه يا نميدونم مشگل كجاست ؟.. .واز جناب شاطي زاده هم مشرك سوال طرح كردم .در قسمت تحت كنترل شما ديدم ايشان هم دارند پيگيري مشترك در زمينه موضوع بخش مبادله داشتيد .ديگه وقت را مناسب طرح موضوع مطروحه ديدم وبا احترام به هر دو اساتييد .حال اگر نياز هست براي ايشان هم پيعام در خصوص بگذارم /
سپاس

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
فکر میکنم نیاز به پیام خصوصی نباشه و فردا ایشون این تایپیک رو میبینند.
اون برنامه ای که من گفتم مشکل داشت اگر دانلود کردید فقط کرک بود یعنی خود انتی ویروس منظورم نبود چون آنتی ویروس هم گذاشتم و مشکلی نداره. البته ورژنی که من تو سایت گذاشتم جدید هست و دو سال پیش ورژنهای قدیمی تر هستند.
خوب پس ایراد از اون برنامه نیست چون شما کرک رو دانلود نکردید خوشبختانه

شما یوزرو پسووردها رو از سایتهای مختلف می تونید بگیرید که احتمالا سایت گردو هم به شما اینها رو ارائه میده.

بهترین کار این هست که اگر لایسنس نخریدد و از یوزرهای تقلبی استفاده می کنید ، از آقای شاطی زاده یک یوزرو پسوورد بگیرید که الآن داره کار میکنه و جواب میده. اگر با اون نیز مشکل داشتید احتمالا آنتی ویروس شما مشکل پیدا کرده که باید بررسی بشه... اگر تروجان یا ویروسی نگرفته باشید که خرابش کرده باشه با تغییر تنظیمات درست میشه اما اگر ویروسی اون رو خراب کرده باشه که باید ویروس رو از بین ببرید و باید بررسی بشه چه ویروسی هست تا بشه به صورت دستی حذفش کرد

بهتره مرحله به مرحله پیش بریم تا گیج نشید . پس ابتدا اول از آقای شاطی زاده یک یوزر و پسوورد فعال و مطمئن بگیرید و تست کنید بعد نتیجه رو اعلام کنید تا وارد مرحله بعدی بشیم

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام آقا پدرام. حالا که فرمودید دیدم نود من هم چند روزه آپدیت نشده و دستی که آپدیت کردم ایرور یوزر پسوورد میده و یوزرهایی که پیدا کردم را هم قبول نمیکنه.
حالا میشه آفلاین اون را آپدیت کرد که نیاز به فایل به روز آن است.

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
عرض سلام دارم خدمت دوستهاي گلم
جناب صابري عزيز وجناب نكوي عزيز ممنونم از لطف هر دو بزرگوار بله جناب صابري همينطوره من مجبورشدم پسورد تريل تاريخ منقضي استفاده كردم مشگل رفع شد ولي اگر حملات ويروسي داشته باشيم متاسفانه اخرين يوزر را اپ مكنه متشكرم از هر در بزرگواران /
سپاس

بالا