آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

محافظت از پسوردهای ذخیره شده در مرورگرها در مقابل ابزارهای جاسوسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام

امروزه به دلیل ساده بودن فریب دادن کاربران به کلیک بر روی فایلهای آلوده به نرم افزارهای جاسوسی ، استفاده از کیلاگر ها خیلی زیاد شده. این کیلاگرها پسووردهای ذخیره شده رو استخراج میکنند و به فرد فرستنده برنامه آلوده ارسال میکنند بدینگونه قربانی به راحتی بدون اطلاع ، تمامی اطلاعاتش را در اختیار افراد دیگر قرار میدهد

این برنامه تمامی رمزها را با الگوریتم AES / Rijndael 256 کدگذاری میکنه. این سیستم کدگذاری هنوز کرک نشده و کسی نمیتونه به محتوای واقعی متن کدگذاری شده دست پیدا کنه.
می توانید کلیه اکانتهای خود رو در این برنامه وارد کنید دیگه نیازی به تایپ اونها نخواد بود و خود برنامه به صورت اتوماتیک فیلدهای رمز رو جایگزاری میکنه. اگر از قبل هم رمز ذخیره شدی ای داشته باشید به راحتی با این برنامه می توانید آنها را import کنید و بعد از import هم از شما میپرسه که آیا رمزهای ذخیره شده در دیتابیس مرورگر حذف بشه یا نه که میتوانید با حذف اونها از استخراجشون توسط کیلاگر جلوگیری کنید. منبعد تمام رمزها از داخل دیتابیس خود برنامه فراخوانی میشه و نیازی به آنها در دیتابیس مرورگر ندارید

همچنین می توانید اطلاعات خصوصی خود مانند کدهای کارتهای اعتباری خود رو در این برنامه به عنوان یک برنامه کمکی ذخیره کنید تا هر وقت خواستید آنها رو ببینید

برنامه هم کامل کرک شده هست. بعد از نصب باید فایل کرک را در پوشه برنامه با فیال اجرایی جایگزین و اجرا کنید.

من خودم برنامه رو نصب و تست کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه. هم سیستمهای 32 bit و هم 64 bit رو پشتیبانی میکنه

چون فایل اصلی اون تورنت بود و احتمال دادم کاربران زیادی وارد نباشند با فایلهای تورنت کار کنند در خود انجمن آپلود کردم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید

این هم عکسهایی محیط برنامه

575_3099957n.png

365_3099958b.png

130_3099959r.png

391_3099960g.png

757_3099961z.png

517_3099962a.png

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
من دارم ازش استفاده میکنم به چندتا حسن و ایراد پی بردم گفتم اینجا هم بگم

یکی از بزرگترین حسناش اینه که شما هر چی رمز تو اینترنت اکسپلورر مثلا ذخیره کردید میتونید تو فایرفاکس ودیگر مرورگرها هم استفاده کنید. یعنی این برنامه داخل همشون رمزها رو به اشتراک میگذاره. کافیه وارد برنامه که شدید از بالا کنار آیکون خارج شدن از پنجره روی کلید مربوط به این برنامه کلیک کنید. لیست کلیه یوزرنیم های ذخیره شده برای اون صفحه به نمایش در میاد که با کلیک بر روی اون خودش اتوماتیک لاگ این میکنه.
و همچنین مرورگرها رو که حذف و دوباره نصب کنید پسووردها از بین نمیره و این برنامه هم خودش راحت از اطلاعاتش بک آپ میگیره و همیشه دارین اونها رو

اما دو تا ایراد هم داره. اولا برای آدمهای خیلی مبندی کمی استفاده از اون سخته چون زبانشم انگلیسیه و کمی تنظیمات نیاز داره و یک مدت طول میکشه تا پسووردها رو ویرایش کنید ممکنه خیلی پسووردهای الکی هم قبلا در مرورگرها ذخیر کرده باشید که با این باید اونها رو به مرور که بهشون بر میخورید ویرایش یا حذف کنید

و اینکه با فایرفاکس 4 مشکل داره و کلیدش اون بالا به نمایش در نمیاد. که البته 100 درصد در وژنهای جدیدش این ایراد برطرف شده ولی متاسفانه اونها کرک شده نیستند
البته من فارسی فایرفاکس رو دارم ممکنه با نسخه انگلیسیش درست باشه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
یک کیبورد مجازی برای تایپ هم داره که راحت میتونید ازش استفاده کنید. خیلی جالبه که وقتی موس رو حرکت میدین چندین شکل موس هم میاد که با شما حرکت میکنند و حتی کسی از موس عکس هم بگیره نمیتونه ببینه روی چه کلیدهایی تایپ کردید!!!

من که شیفتش شدم امیدوارم به زودی ورژنهای جدیدشم کرک بشه بتونم تو فایرفاکس 4 استفاده کنم. چون من فقط فایرفاکس استفاده میکنم

297_test.png

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
من دارم ازش استفاده میکنم به چندتا حسن و ایراد پی بردم گفتم اینجا هم بگم

یکی از بزرگترین حسناش اینه که شما هر چی رمز تو اینترنت اکسپلورر مثلا ذخیره کردید میتونید تو فایرفاکس ودیگر مرورگرها هم استفاده کنید. یعنی این برنامه داخل همشون رمزها رو به اشتراک میگذاره. کافیه وارد برنامه که شدید از بالا کنار آیکون خارج شدن از پنجره روی کلید مربو به این برنامه کلیک کنید. لیست کلیه یوزرنیم های ذخیره شده برای اون صفحه به نمایش در میاد که با کلیک بر روی اون خودش اتوماتیک لاگ این میکنه.
و همچنین مرورگرها رو که حذف و دوباره نصب کنید پسووردها از بین نمیره و این برنامه هم خودش راحت از اطلاعاتش بک آپ میگیره و همیشه دارین اونها رو

اما دو تا ایراد هم داره. اولا برای آدمهای خیلی مبندی کمی استفاده از اون سخته چون زبانشم انگلیسیه و کمی تنظیمات نیاز داره و یک مدت طول میکشه تا پسووردها رو ویرایش کنید ممکنه خیلی پسووردهای الکی هم قبلا در مرورگرها ذخیر کرده باشید که با این باید اونها رو به مرور که بهشون بر میخورید ویرایش یا حذف کنید

و اینکه با فایرفاکس 4 مشکل داره و کلیدش اون بالا به نمایش در نمیاد. که البته 100 درصد در وژنهای جدیدش این ایراد برطرف شده ولی متاسفانه اونها کرک شده نیستند
البته من فارسی فایرفاکس رو دارم ممکنه با نسخه انگلیسیش درست باشه

سلام

آقاي نکويي با فايرفاکس 4 مشکلي نداره ، من آخرين نسخه فايرفاکس رو نصب دارم و آپديت هم هست و مشکلي نيست ، احتمالا به خاطر فارسي بودن مرورگرتون هست ...

FF4.JPG

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
آقا رضا شما تو ویندوز xp نصب کردید و نسخه 4 مخصوص xp نصب شده براتون که کلا متفاوت هست ظاهرش. تو ویندوز 7 تمام بالاش Areo هست و گزینها داخل یک کلید نارنجی رنگ هست و منوها به صورت پیشفرض نشون نمیده و از داخل اون کلید نارنجی رنگ کشویی باز میشن

البته من یکبار آنیستال کردم دوباره نصب کردم برای فایرفاکس من هم درست شد. زمانی نصبش میکردم فایرفاکس اجرا بود فکر کنم به خاطر همین نتونسته بود افزونه رو روش اجرا کنه

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
گفتم یک عکس از ظاهر ورژن 4 بگیرم تو ویندوز 7 شاید بخواین ببینید. البته من از فایرفاکس خارج شدم دوباره وارد شدم دوباره کلیدش پرید. کلا سازگاری نداره با این ورژن...

805_test.jpg

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
نسخه انگلیسی رو نصب کردم درست شد با انگلیسیش مشکلی نداره. آخه نسخه 4 برای زبانهای دیگه هنوز بتا هست و مشکل داره مثلا کل آیکنهای خروج و مینیمایز و .. هم میرن راست صفحه

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
عرض ادب واحترام خدمت دوست خوبم جناب نكويي قربان من با سيستم ويروس Nod32 مرتبا ابديت ميشدم ودو روزه فكر ميكنم براي شركتي كه اين نرم افزار را ساپورت ميكرده مشگل ايجاد شده موندم نمي تونم سيستمم را اپديت كنم چون ايراد Password , user را مرتب تكرار ميكنه نميدونم ديگه چكاركنم.البته پوزش ميخوام چون جايي نديدم كه طرح سوال كنم كه ديگر دوستان هم مشاركت داشته باشند .چون پست امنيتي هست .اينجا مطرح كردم / با عرض پوزش از شما بابت پست ؟. .
سپاس

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
خواهش میکنم. اگه تایپیک جدید هم ایجاد کنید اشکال نداره. نه مشکلی نداره آپیدیت میشه. فقط یک کرک من دیروز در سایت قرار دادم که مشکل داشت شما اگه اون رو نصب کردید شاید به خاطر اونه که روش درست کردنش هم در همان تایپیک آقای servicemanual گذاشتن .
اگه نه که شاید مشکل از حای دیگه هست . شما مطمئنید یوزر و پسوورد جدید میزنید ؟ چون اینها همانطور که میدونید تند تند از کار می افتن.
با آقا رضا مکاتبه کنید چون nod رو سیستمشون نصبه یوزر و پسووردی هم که استفاده میکنید به ایشون بدید تست کنند و نتیجش رو بهتون بگن

درضمن این رو هم اضافه کنم که این برنامه یوزر پسووردهای یاهو مسنجر هم نگه داری میکنه!!

ما چند نفر از سیستم استفاده می کنیم و یکی از مشکلات این بود که هر بار باید پسوورد و رمز بلند بالای خودم رو برای یاهو میدادم. آخه یاهو فقط آخرین یوزر و پسوورد رو ذخیره میکنه که تازه اینقدر هم ساده رمزنگاری میکنه که با کیلاگرها راحت از رجیستری استخراج میشه

اما این نرم افزار با یک کلید با هر کاربری که بخواین براتون کانکت میکنه بدونه هیچ خطری..

بالا