آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در مورد blackberry 8900

navidk89

کاربر
2011-03-24
5
14
سلام به همگی
من یه مشکل درباره بلوتوث گوشی blackberry ‎8900 داشتم که میخواستم مطرح کنم:
وقتی که فایلی از گوشیهای دیگه میگیرم نمیدونم اون فایل کجا میره و دیگه اینکه موقع گرفتن فایل صوتی یا تصویری error ‎میده و میگه file too big ‎در حالی که ظرفیت خالی دارم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر:smilie_help::smilie_help:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما فایل رو میگیرن یا اصلا نمیگیرین؟

اگر بگیرین که با اکسپلورر گوشیتون میتونید پیدا شکنید اگر نه باید حتما گوشی مقابل رو pair کنید

ابتدا از طریق منوی اصلی وارد گزینه ی بلوتوث شوید . از شما سئوال خواهد شد که آیا می خواهید دیوایس های دیگر را پیدا کنید ؟ یا این که می خواهید دیگران شما را پیدا کنند . گزینه ی اول را تیک بزنید و وارد شوید . دستگاه به دنبال سایر دیوایس ها می گردد و مواردی را که پیدا می کند برای شما فهرست خواهد کرد . دیوایسی را که قرار است برای آن چیزی بفرستید انتخاب کنید . سپس از شما خواسته می شود که رمزی را برای ارتباط امن با آن وسیله انتخاب کنید . مثلا می توانید یک عدد ( 1 ) را بزنید و در آن دستگاه دیگر هم همین رمز باید وارد شود . بعد از انجام این مرحله ( Pair ) اتصال دستگاه شما و آن وسیله کامل شده و دو دستگاه به یکدیگر متصل شده است

بعد از برقراری ارتباط به محیط مدیا بروید . در آن جا با زدن کلید منو گزینه ی Receive using bluetooth را انتخاب کرده و صبر کنید تا دستگاه دیگر فایل را برای شما بفرستد .
در مورد پیام متن دقیق پیام رو برام بنویسید دقیقا همونجور که براتون مینویسه. فکر میکنم شما تنظیم کردید که فایلها رو روی حافظه داخلی بریزه و حافظه داخلیتون هم به اندازه کافی جا نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: navidk89
بالا