آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

رسيدگي به مشکلات فروشگاه امير اي سي

ali4323

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
16
49
جناب آقای زارع سلام

بنده 5/12/92 حضورا از شهرستان اومدم مغازه شما یک آی سی فلاش استرنگ 4620 دو خریداری نمودم خواستم از شما تشکر فراوان نمایم چون با اطمینان کامل از شما آی سی رو رو مدار گذاشتم و کار کرد با تشکر از زحمات شما و دوست گرامیتان علی اندیکایی زاده

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
سلام اقای زارع من لیست اقلام موجوددرفروشگاه رو پیدانمیکنم لطفا لینکش رو بگذارید
سلام
لیستی نیست که پیدا کنید
اما می تونید در فروشگاه از طریق جستجو قطعه مورد نظرتان را پیگیری کنید
اگر قطعه ای هم نبود تماس بگیرید این هم لینک فروشگاه فروشگاه امیرآی سی

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
سلام اقای زارع من خرید رو کردم ولی دراخر امکان اتصال به مارک سنتر نیست اشکال کجای کاره؟
سلام
هنوز نرم افزارهای فروشگاه کامل راه اندازی نشده
پس از انتخاب قطعات طی تماس تلفنی صورت کالاهای وقطعات خود را اعلام نمایید
تا پس از جمع کل فاکتور و واریز به حسابهای فروشگاه ادرس را اعلام نموده تا ارسال شوند

abayan

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-10-14
297
1,122
کاشان
با سلام
بنده از خرید انصراف میدم
لطفا وجه پرداختی برگشت شود
خرید یک ای سی 4000 تومان
کارمزد سفارش محدود 5000 تومان
هزینه پستی 10000 تومان
علت به صرفه نبودن خرید برای شهری مثل کاشان

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
با سلام
بنده از خرید انصراف میدم
لطفا وجه پرداختی برگشت شود
خرید یک ای سی 4000 تومان
کارمزد سفارش محدود 5000 تومان
هزینه پستی 10000 تومان
علت به صرفه نبودن خرید برای شهری مثل کاشان

سلام
اولا که احتیاج به ارسال پست در فروشگاه نبود پیامک دادی وگفتی انصراف دادی گفتم فردا یاداوری کنید
حالا بخاطر 9 هزارتومان پست زدیدی برای چی؟/؟؟؟/
دوما
حتما قبل از سفارش خرید وتکمیل فرایند سفارش خرید شرایط سفارش خرید از فروشگاه را مطالعه نمایید

شرایط فروشگاه
1- قیمتهای ذکر شده در فروشگاه قیمتها ی تک فروشی نمی باشدبرای سفارش خرید کمتر از 50 هزارتومان مبلغ
5 هزارتومان
بعنوان کارمزدسفارش محدود بهجمع مبلغ صورت جساب پرداختی مشتری
اضافه می شود

شما جمعا یک عدد ای سی به مبلغ 4 هزارتومان سفارش خرید داشته اید که فقط 9 هزارتومان بدون هزینه ارسال پستی واریز نموده اید {1350 ریال اضافه پرداختی شما بابت پرداخت از پی لاین می باشد}

یک عدد پاک خالی ارسالی پست پبستاز حداقل 10 هزارتومان هزینه بر می دارد

مبلغ 9 هزارتومان شما اگر شماره کارت صادرات بدهید عینا مبلغ 9 هزارتومان عودت داده خواهد شد اگر شماره کارت بانک دیگری باشد مبلغ 500 تومان بابت کارمزد بانکی از شما کسر حواهد شد
موفق باشید

آخرین ویرایش:

abayan

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-10-14
297
1,122
کاشان
سلام
اولا که احتیاج به ارسال پست در فروشگاه نبود پیامک دادی وگفتی انصراف دادی گفتم فردا یاداوری کنید
حالا بخاطر 9 هزارتومان پست زدیدی برای چی؟/؟؟؟/
دوما
حتما قبل از سفارش خرید وتکمیل فرایند سفارش خرید شرایط سفارش خرید از فروشگاه را مطالعه نمایید

شرایط فروشگاه
1- قیمتهای ذکر شده در فروشگاه قیمتها ی تک فروشی نمی باشدبرای سفارش خرید کمتر از 50 هزارتومان مبلغ
5 هزارتومان
بعنوان کارمزدسفارش محدود بهجمع مبلغ صورت جساب پرداختی مشتری
اضافه می شود

شما جمعا یک عدد ای سی به مبلغ 4 هزارتومان سفارش خرید داشته اید که فقط 9 هزارتومان بدون هزینه ارسال پستی واریز نموده اید {1350 ریال اضافه پرداختی شما بابت پرداخت از پی لاین می باشد}

یک عدد پاک خالی ارسالی پست پبستاز حداقل 10 هزارتومان هزینه بر می دارد

مبلغ 9 هزارتومان شما اگر شماره کارت صادرات بدهید عینا مبلغ 9 هزارتومان عودت داده خواهد شد اگر شماره کارت بانک دیگری باشد مبلغ 500 تومان بابت کارمزد بانکی از شما کسر حواهد شد
موفق باشید

سلام شرمنده
شما پیام داده بودید فردا واداوری کنید نه یاداوری کنید!! اشتباه تایپی
بنده شک کردم پست زدم چرا ناراحت شدید من که دلیل انصراف رو اعلام کردم
ضمنا مگه اینجا تاپیک اعلام مشکلات نبود
بازم شرمنده و ممنون از بازگشت هذینه

lbtab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-05
93
101
گرگان
سلام آقای زارع
خدمتتون تماس گرفتم ولی به دلیل مشغله شما نشد درست توضیح بدم،من از شما stry6467 گرفتم که دستم رسید قبل نصب خدمت شما تماس گرفتم
الان مشکل قیمت قطعه نیست،مشکل برد تغذیه نوسان بود که با str خودش تصویر قطع و وصل میشد. که بعد تعویض با اینکه همیشه بعد از تعویض قطعه توی تغذیه بعد تمیز کاری قسمت لحیم کاری از لامپ 100وات توی مسیر برق 220 استفاده میکنم، با ترکیدن قطعات smd بعد str مواجه شدم و قسمتی از مدار دچار سوختگی شد. IMG_20210120_121411.jpg
اینجا واسه قطعاتی مثل str به مشکل میخوریم چه برسه به smd
از بد شانسی مشتری بد قلقی هم هست و عجله داره و مطمءنا تعمیر با این وضعیت تعمیر تغذیه خودش زمان بر خواهد شد. اگر تغذیه کامل دارید و یا میشه تهیه کرد ممنون میشم از شما
مشخصات TV _ شارپ LC32A37M

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amiric

masoud.ghara

کاربر vip
کاربر
2010-11-02
75
298
جناب زارع سلام . ایا برد همه کاره str هنوز در بازار یافت میشه و اگه هست قیمت لطفا

بالا