آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تاپیک فروش و انواع پروگرامرهای سوپر پرو

mehdi farhoodi

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-13
232
233
40
خلخال
آدابتورهای 8 و 16 پین (آی سی های smd ) قاعدتا برای تمام پروگرامرها باید یکی باشد .. در پروگرامر سوپر پرو و تی ان ام یکی هستن

ولی فکر کنم آدابتورهای 48 پین فرق کنه کما که در پروگرامرهای سوپر پرو و tnm این آدابتور فرق می کرد و بهم نمی خوردن

در ضمن لینک عکسها خرابه و مشاهده نمی شن

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
ادابتور ای کلاس وهشت پین tnmبدرد سوپر پرو می خوره من خودم تست کردم جواب داده

سلام
وبا تشكر از دوستان عزيزم اقاي اسماعيلزاده واقاي فرهودي
دوستان وهمكاراني كه قصد خريد ادابتور 8 پين smd براي پروگرامر سوپر پرو دارند
واز انجايي كه مبدلهاي فابريك واصلي پروگرامر سوپر پرو داراي قيمت بسيار بالايي دارند {65 الي 85 هزارتومان } براي استفاده از مبدل هاي 8 پين پروگرامر tnm
كه داراي قيمت مناسبتري {18 الي 35 هزارتومان }استفاده نمايند

mehdi farhoodi

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-13
232
233
40
خلخال
با تشکر از امیر جان و آقای اسماعیلزاده

بله آدابتور 8 پین اس ام دی ( پهن) آی کلاس و استارست 4000 برای سوپر پرو و تی ان ام یکی هستن

آدابتور آی سی های مربع 32 پین و 44 پین هم برای هر دو پروگرامر بکار می روند

hamidsed

کاربر
2010-03-16
106
725
مشهد
سلام جناب زارع
از پاسخگويي شما به سوالات واقعا ممنونم .
يه درخواستي داشتم كه اگه امكان داره از مبدل plcc32 ,44 عكسهايي بگيرين و در اختيار سايت بذارين . حقيقتش وجه مالي اينجانب جوابگوي خريداري اين مبدل ها رو نداره . از طرفي هم به اين مبدل ها نياز دارم .در صورت صلاح جنابعالي و مدير محترم سايت خواهشمندم اين امكان را در اختيار بازديدكنندگان فراهم كنين كه كساني مايل هسنتند اين مبدل ها رو به صورت دست ساز در اختيار داشته باشند .
پيشاپيش ممنونم و آرزوي سال خوبي رو براي جنابعالي و همكاران محترم آرزومندم

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
سلام جناب زارع
يه درخواستي داشتم كه اگه امكان داره از مبدل plcc32 ,44 عكسهايي بگيرين و در اختيار سايت بذارين . حقيقتش وجه مالي اينجانب جوابگوي خريداري اين مبدل ها رو نداره . از طرفي هم به اين مبدل ها نياز دارم .در صورت صلاح جنابعالي و مدير محترم سايت خواهشمندم اين امكان را در اختيار بازديدكنندگان فراهم كنين كه كساني مايل هسنتند اين مبدل ها رو به صورت دست ساز در اختيار داشته باشند .
سلام
دوست عزیز
این مبدلها امکان ساخت دستی را ندارد
چون اگر داشت حتما اشخاصی قبل از شما انها را وارد بازار میکردند
البته بوده اند که اشخاصی این کار را کرده اند اما به هیچ وجع جواب مطلوب نداشته وهمچنین تفاوت قیمت زیادی هم با اصلی نداشته است
ومن صلاح میدانم که از جنس ارجینال برای کارتان استفاده کنید
نکته ای که هم است نمیدانم چرا شما میخواهید حتما از پروگرامر 3000 که قیمت بالایی هم دارد خرید کنید در صورتی که tnm2000 که دارای قیمت مناسبتری هم است توان ساپورت کارتان را دارد
باز هم خود شما مختارید وهر چه بخواهید برایتان موجود است
ولی یا خرید نکنید واگر هم خرید میکنید حتما جنس ارجینال تهیه نمایید
سر فرصت هم عکس مبدل در خواستی شما راتهیه وقرار خواهم داد
موفق باشید

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
سلام جناب زارع
سلام
اقا حميد پروگرامر شما همراه با مبدلهاي سفارشي شما امروز از طريق ست پيشتاز ارسال گرديد
علاوه بر تخفيفي كه به مناسبت اغاز سال نو به شما در نظر گرفته شد
حق اشتراك يكساله انجمن هم به عنوان عيدي تقديم شما گرديد
سال خوبي داشته باشيد

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
با سلام آیا پروگرامر بهتر از سوپر پرو در ایران موجود هست و نیاز به اطلاعات بیشتر و مفصل در رابطه با پروگرامر سوپر پرو دارم . با تشکر حیدر شاهمرادی
سلام
دوست عزیز فعلا 2 شرکت معتبر در ایران tnm و سوپرپرو میباشد
وبرای http://www.xeltek.com/اطلاعات بیشتر لینک زیر

بالا