آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حذف كلمه عبور بايوس لپ تاپ Dell Latitude C600/C500

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shadows

کاربر
2009-07-19
6
10
تهران
سلام.شما اول باید دقیقا مدل سیستم رو مشخص کنید.
بعد باید دید که منضور شما از پسورد بایوس کدوم قسمته؟
یعنی وقتی که f2رو میزنید پسورد میخواد یا وقتی که میخواد بره روی بوت هارد.
اگر مورد اول بود در هر دو مدل ic bios باید با باکس پروگرام بشه و اگر مورد دوم بود
باید eeprom یا پروگرام بشه یا تعویض.
دوستان من تعمیر کار لپ ت هستم و سعی میکنم که روش درست که
کاملا جواب میده رو براتون بنویسم که وقتتان تلف نشه.باز هم هز دوستان متشکرم

matin-gsm

کاربر
2011-05-16
4
4
با سلام
در صورتی که منظور شما پسورد BIOS هستش لطفا" Service tag و مدل دقیق دستگاه خود را در اینجا قرار دهید، در اسرع وقت کد را برای شما قرار خواهم داد.
ارائه کد مستلزم پرداخت هزینه میباشد.

با تشکر
علی متین

sabz1

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-31
149
166
کسی این نرم افزار را امتحان کرده من پیش نیومده امتحان کنم dell bios pass killer باید روی سی دی رایت بشه بعد از روی سیدی لود بشه اگر هارد را خارج کنید به طور اتوماتیک درایو نوری را پیدا میکنه البته من خودم امتحان نکردم. از منابع زیر اگر امتحان کرد یدجواب را بگید
http://www.p30island.com/2010/04/-dell-bios-pass-killer-2009.php
http://forum.p30download.com/showthread.php?16468-راهنمایی-در-مورد-پسورد-Bios-لپ-تاپ-دل

پیوست‌ها

jamir

کاربر vip
vip
کاربر
سلام دوستان من تمامي روش ها رو انجام دادم اما نشد حالا مي خوام روشي كه اتفاقي بهش رسيدم رو واستون بگم اين روش(روي dell d600 تست كردم) عبارتند از بازكردن كيبرد لب تاپ و بازكردن قسمت فلزي حافظه جانبيي كه در زير آن چسب نايلوني سياهي روي مادربرد زده شده ، چسب را از روي مادر برد بلند كنيد در زير آي سي فلش، كه نرم افزار بايوس داخلش است رو مي بينيد كه كنار اون آي سي يك آي سي ايپيرم 8 پايه هست اون رو از روي برد در آورده وبا پروگرمر خاليش كنيد بعد سرجاي اولش بگذاريد و لب تاپ رو روشن كرده و خواهيد ديد كه ديگه پسورد از شما خواسته نمي شود.
تشكر يادتون نره:wink:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوستان من تمامي روش ها رو انجام دادم اما نشد حالا مي خوام روشي كه اتفاقي بهش رسيدم رو واستون بگم اين روش(روي dell d600 تست كردم) عبارتند از بازكردن كيبرد لب تاپ و بازكردن قسمت فلزي حافظه جانبيي كه در زير آن چسب نايلوني سياهي روي مادربرد زده شده ، چسب را از روي مادر برد بلند كنيد در زير آي سي فلش، كه نرم افزار بايوس داخلش است رو مي بينيد كه كنار اون آي سي يك آي سي ايپيرم 8 پايه هست اون رو از روي برد در آورده وبا پروگرمر خاليش كنيد بعد سرجاي اولش بگذاريد و لب تاپ رو روشن كرده و خواهيد ديد كه ديگه پسورد از شما خواسته نمي شود.
تشكر يادتون نره:wink:
با سلام میشه از این مراحل که گفتید برامون عکس بگذارید تا بهتر متوجه بشیم ممنون میشم خداخیرتون بده :212:

reza_marmola

کاربر
2013-05-30
1
0
سلام مدل لبتابم لنوو هست
منم این مشکل رو دارم وقتی اف2رو میزنم پسورد میخاد فراموش کردم لطفا راهنماییم کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا