آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: درخواست کمک : مشکل موس USB و اخطار USB Device Not Recognized

tak1366

کاربر
2008-01-18
2
6
سلام
دوستان بنده مشکلی برای سیستم پیش اومده خواهشا راهنمایی بفرمایید

- موس بنده که یو اس بی هم می باشد چند روزه که خود بخود غیر فعال میشه و نور قرمز آن نیز خاموش میشه با عوض کردن فقط یکی از درگاههای یو اس بی دوباره درست میشه . حتی زمانی که سیستم را sleep میکنم و دوباره راه اندازی می کنم غیر فعال میشه و دوباره باید به یک درگاه دیگر بزنم لازم به ذکر است سیستم بنده 6 درگاه یو اس بی دارد فقط دوتای این درگاهها با موس کار میکند اونهم اگر یکی از کار افتاد باید با اون یکی عوض کنم تا دوباره کار کند البته درگاههای یو اس بی با کول دیسک هیچ مشکلی ندارند
مثلا زمانی که موس میزنم این پیغام میده Usb Device Not recognized
در پایان باید بگم حتی بنده موس را عوض کردم همین مشکل بوجود میاد خود ویندوز هم که ویندوز 7 هست عوض کردم درست نشد متوجه شدم سخت افزاری است

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
سلام

من هم قبلا اين مشکلو داشتم و موسم قطع مي شد ، اشکال از يکي از وسايل جانبي USB بود که به سيستمم وصل بود ، شما تمام لوازم جانبي USB متصل شده به سيستم رو قطع کنيد و فقط موس رو وصل کنيد و اگر باز هم مشکل برطرف نشد بهتره بايوس سيستمتون رو آپديت کنيد و بعد از آپديت هم بايوس رو به حالت پيش فرض در بياريد .

USB-Device-not-Recognized.jpg

موفق باشيد .

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,780
iRanTK.iR
دوست عزیز تمام وسایل جانبی را هم قطع و امتحان کردم جواب نداد
منتها نحوه آپدیت کردن بایوس و باز گرداندن آن به حالت پیشفرض چجوریه

سلام مجدد

برند مادربرد و مدل دقيق اون چيه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babae

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام
دوست عزیز: اول ویندوزو عوض کن اگه حل نشد بیا و خازنی که روی ولت 5 موس هستو عوض کن و 2200 بکن تجربه خودم و یه راهه دیگه اینکه سی دی مینتو بزار و تو قسمت ا÷دیت برو و بایوستو ارتقا بده موفق باشید

بالا