آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره و فروش فلزیاب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
اگر بخواهم یک دستگاه فلزیاب تفریحی بخرم از کجا باید تهیه کنم و با چه قیمتی ؟
لطفا راهنمای کنید

mehdi_mat

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-07-07
271
924
سلام دوستان عزیز سال نو مبارک
میخواستم یه دستگاه تهیه کنم دستگاهی که برام کنه و بتونم ازش استفاده کنم یکی از دوستان دو تا مارک زیر رو پیشنهاد کرد:
tilitile 2008 ساخت کشور آلمان و اون یکی هم مارکی به اسم کبراک
میخواستم ببینم اولش اینا چه جورین دوم این که قیمت در چه حدودیه؟

بعدم اگه شما اینا رو پسند نکردی خودت چی بهم معرفی میکنی؟ فقط دستگاهی باشه که کار کنه و قیمتش هم برام مهم نیست.
ممنون میشم از لطفت

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
این فلزیاب ها قدرتشون اندازه ماینر هست ولی قیمتشون بسیار بالا تر. به نظر من ماینر4 رو بسازید با قطعات اصلی. منم موقعی که میخواستم واسه پدرم دستگاه بسازم به این دستگاه ها برخوردم که تماس گرفتم با یکی از مدیران و بعد نظرم عوض شد

DELC

کاربر
2012-03-29
1
0
این فلزیاب ها قدرتشون اندازه ماینر هست ولی قیمتشون بسیار بالا تر. به نظر من ماینر4 رو بسازید با قطعات اصلی. منم موقعی که میخواستم واسه پدرم دستگاه بسازم به این دستگاه ها برخوردم که تماس گرفتم با یکی از مدیران و بعد نظرم عوض شد

با سلام خدمت شما دوست گرامي ،
ببخشيد ميشه منو راهنمايي كنيد تا اين دستگاه ماينر 4 رو بسازم (منظورم همون نقشه و قطعات لازم و ساختش و...)
در ضمن اگه دستگاهي كه از اين بهتر باشه و بتونيم خودمون بسازيمش رو هم وجود داره معرفي و راهنمايي كنيد ،با تشكر و سپاس فراوان از شما .

lgs

کاربر
2012-04-02
2
0
سلام لطفا یک دستگاه مناسب و با کاررایی بالا بالای 4 مت عمق به من معرفی کنید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
دوستان عزیز مشاوره در مورد خرید فقط در انجمن ها باشه و از خرید و یا مشاوره از طریق پیام خصوصی اکیدا خودداری فرمائید
متاسفانه مشکلاتی برای دوستان پیش اومده و دستگاههایی خریداری کرده اند که با مشاوره ای که با فروشنده داشته اند متفاوت بوده و کارایی نداشته و یا فروشنده وسیله خریداری شده را ارسال نکرده
این انجمن یک انجمن آموزشی هست و فقط دوستان میتوانند در تاپیک ها به مشورت و بحث بپردازند و خرید و فروش خلاف قوانین انجمن هست و با متخلفین به شدت برخورد میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا