آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست فایل فلیش ایسیو آردی روآ سال cng تک اسیو به همراه فایل خام ICU

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

h_ecu

کاربر
2010-08-17
52
386
41
www.ecucng.vcp.ir
سلام دوستان اگر کسی فایل فلش ECU و ICU آردی روآ سال CNG را دارد لطفا راهنمائی کنید . میشه ECU این خودرو را بدون کد کرد؟ در ضمن من یک آردی دارم که ECU و ICU هم نو هست و هر دو خام هستند ولی متاسفانه کد سویج ندارم و از ایران خودرو هم استعلام گرفتم ولی چون ماشین مزایده ای بوده در سیتم ایران خودرو ثبت نشده . به نظر همکاران چه کدی بدم که ماشین روشن بشه؟ با تشکر

آخرین ویرایش:

A.shahryar

کاربر
2010-10-31
24
199
سلام دوستان اگر کسی فایل فلش ECU و ICU آردی روآ سال CNG را دارد لطفا راهنمائی کنید . میشه ECU این خودرو را بدون کد کرد؟ در ضمن من یک آردی دارم که ECU و ICU هم نوع هست و هر دو خام هستند ولی متهسفانه کد سویج ندارم و از ایران خودرو هم استعلام گرفتم ولی چون ماشین مزایده ای بوده در سیتم ایران خودرو ثبت نشده . به نظر همکاران چه کدی بدم که ماشین روشن بشه؟ با تشکر

با سلام اين مدل ECU قابليت بدون كد كردن را ندارد شما مي توانيد با تهيه سوئيچ خام كد زير را وارد نمائيد

[hide] 117C VH1A [/hide]

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
[FONT=&quot]سلام دوستان ايسيوماشين من خراب شده بطوري كه ماشين بابنزين گازنمي خوره وتك كارمي كنه بايك ايسيو ديگه درست كارمي كنه ومشكلي نداره عكس آنهم پيوست كردم لطفاراهنمايي كنيدكه چچيزي خراب مي شه آياايپرام يافلاش داره كه پروگرام بشه ؟
DSC_0012.jpgDSC_0011.jpgDSC_0010.jpg
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

hwemrwo

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-11
61
485
بوکان
سلام بالای کانکتور مشکی ایسیو لیبلی داره روش نوشته CI عددش رو بگید، تا برنامه ایسی فلاش رو اپ کنم واستون.
در ضمن مشکل شما بیشتر برمیگرده به سخت افزاری ایسیو ایسی انژکتور رو عوض کنید. چهار طرفه خرچنگی به شماره
A2C08350

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
سلام بالای کانکتور مشکی ایسیو لیبلی داره روش نوشته CI عددش رو بگید، تا برنامه ایسی فلاش رو اپ کنم واستون.
در ضمن مشکل شما بیشتر برمیگرده به سخت افزاری ایسیو ایسی انژکتور رو عوض کنید. چهار طرفه خرچنگی به شماره
A2C08350
سلام مجددخدمت شما آقاي مهندس ممنون ازپاسختون مهندس آيسي ايپرام ياهمان فلش كدامه توعكس .تشكر

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
A2C08350
سلام دوست عزيز شما به چه نحو به اين نتيجه رسيده ايد كه بايد اين اي سي تعويض شود ايا اين دوست ما به شما دقيقا گفته است كه چه خطاي دارد و سوزن هاي انژكتور از كار افتاده است لطفا بحث عيب يابي را اين گونه دنبال ننماييد تا نتيجه مطلوب حاصل شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا