آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشكل يخچال فريزري كه دائما كار مي كند

blithe

کاربر
2011-02-20
2
7
يك يخچال فريزر سايوان دارم كه مدت 5 سال پيش آن را خريداري كرده ام .

اين يخچال يكسره كار مي كند و از كار نمي افتد فقط گاهي براي آب كردن برفك موتور آن خاموش مي شود ولي دوباره به كار مي افتد.
دور تا دور يخچال هم خالي است. و تا حالا دوبار گاز خالي كرده.

لطفا كمكم كنيد.

با تشكر

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,118
اگر یکسره کار مکند پس نباید اصلا خاموش شود وهمان که بفک را آب می کند یعنی off پس زیاد نگرا ننباشید...درجه رانیز پایینتر بگذارید تا زودتر خاموش شود.

GULF

کاربر
2009-09-26
60
72
سلام و خسته نباید

خوشحالم که تو نت با این ساهمین مشکل رو دارم

یه یخچال واسه مغازه هست از این قدیمی ها یه ترموستات روشه که از +10 تا +30 درجه سانتیگراد و بالعکس داره من اینو عوض کردم اما بازم موتور اتوماتیک کار نمیکنه یعنی خنک میکنه اما موتور دائما روشنه یه ترموستات گرفتم جای اون یکی گذاشتم بازم عمل نکرد شاید سیم کشی اون اشتباه باشه بر روی ترموستات یک p1 وp2 و common داریم ممنون میشم راهنماییم کنید پیشاپیش مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

t-mairkar62

کاربر
2010-11-16
25
96
سلام GULF ببین فیشها رو به پی1 و 2 وصل میکنی بهبین سیم کشی مشکلی نداره در ضمن ببین یخچال نشتی نداره و سرد کردنش کامله یعنی تمام محیط یخچال خنک میشه اگه سوالی بود در خدمتم

• Like

t-mairkar62

کاربر
2010-11-16
25
96
شرکت سایوان چند سالی میشه تعطیله تعویض ترموستات 35 هزار تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داخل فریزرت فنداره یعنی نوفراسته؟

• Like

mehrgaan

کاربر
2011-08-06
2
1
سلام. یخچال سامسونگ من وقتی روشنش میکنی خوب کار میکنه ولی وقتی قطع میکنه دوباره را نمی افته و باید روشن و خاموشش کنی تا باز راه بیفته. مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

منبع : http://www.irantk.ir/irantk16695/#ixzz1UDtvZUI2

• Like

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام. یخچال سامسونگ من وقتی روشنش میکنی خوب کار میکنه ولی وقتی قطع میکنه دوباره را نمی افته و باید روشن و خاموشش کنی تا باز راه بیفته. مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

منبع : http://www.irantk.ir/irantk16695/#ixzz1UDtvZUI2
به نام خدا

سلام. شما چرا برای طرح این مشکل اینهمه پست میزنید؟ همان تاپیکی که باز کرده اید کفایت میکند. در صورت تکرار اخطار میگیرید!

sharmin123

کاربر
2012-03-04
9
23
سلام به همه دوستان
من یخچال سامسونگ مدل rt58 دارم که چند وقتیه موتورش رو عوض کردم ولی از اون موقع به نظرم میاد که مدام کار میکنه و فقط واسه ذوب برفکا اف میکنه میخواستم منو راهنمایی کنید چطور میتونم چک کنم که سنسورا سالمن؟

بالا