آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمايي براي انتخاب يکي از شغل هاي الکترونيک ؟

pedi

کاربر
2007-04-02
160
1,055
با سلام خدمت دوستان
من دانشجوی ترم آخر کاردانی الکترونیک هستم میخواهم وارد یکی از زمینه های شغلی الکترونیک شوم.علاقه زیادی به تعمیرات تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری دارم . مدرک تعمیرات موبایل هم دارم.در نمایندگی کولرهای اسپلیت هم یه چند ماهی کار کردم.همه بهم میگن بازار رادیو تلویزیون الان خوابیده.نمیدونم وارد کدوم شاخه بشم و برای یادگیری روی اون وقت بزارم.از اساتید و مهندسین محترم خواهش میکنم راهنماییم کنن.میخوام سر یه چیزی وقت بزارم که ارزششو داشته باشه.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درود////دوست گرامی من کوچکتر از ان هستم که بخواهم کسی را راهنمایی کنم ولی یک پیشنهاد دوستانه بگم //بازار تعمیرات صوتی تصویری که خودتون و دوستان دیگر میدونن که چه بازار اشفته ای شده و واقعا بگم این بازار خوابیده /موبایل هم ماشا.... به تعداد بقالیها موبیلی وجود دارد و با وجود این همه همکار فکر نکنم افراد تازه کار تا یکی دوسال حتی کرایه مغازتون را بتونید در بیاورید به شما پیشنهاد میکنم وارد یکی از شاخه های مخابرات یا الکترونیک صنعتی شوید من هم زمانی مثل شما درس میخوندم من و یکی از دوستان شراکتی یک مغازه تعمیرات دایر کردیم یکی دوسالی که شد این دوستم رفت سراغ plcو الکترونیک صنعتی من هم مغازه را برداشتم و مشغول شدم حالا خدا را شکر کار و کاسبی این دوستمون واقعا عالی است و من هم چشم به در م که یک رادیو شکسته بیارن واسه تعمیر ......//////پیروز باشید

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
با سلام خدمت دوستان
من دانشجوی ترم آخر کاردانی الکترونیک هستم میخواهم وارد یکی از زمینه های شغلی الکترونیک شوم.علاقه زیادی به تعمیرات تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری دارم . مدرک تعمیرات موبایل هم دارم.در نمایندگی کولرهای اسپلیت هم یه چند ماهی کار کردم.همه بهم میگن بازار رادیو تلویزیون الان خوابیده.نمیدونم وارد کدوم شاخه بشم و برای یادگیری روی اون وقت بزارم.از اساتید و مهندسین محترم خواهش میکنم راهنماییم کنن.میخوام سر یه چیزی وقت بزارم که ارزششو داشته باشه.
با سلام : بله دوست گرامي بنده پيشنهاد دوستان را مي پذيرم و پيشنهاد مي كنم در زمينه تابلوهاي جديد led و ساخت مدارات دستگاههاي ديجيتالي جديد مانند بردهاي لباس شويي ، يخچال ، كولرها ، ومدارات بيشمار ديگر ........... مي توانيد هم توليد وهم تعميرات رو به عهده بگيريد وحتي در زمينه تعميرات ecu اتومبيلهاي جديد كه شديداً نياز به تكنسينهاي متخصص داريم . موفق باشيد

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
دوست عزیز بازار الکترونیک کساد نشده بلکه ما زیاد عقب هستیم ودوست داریم بسان گذشته بازار تعمیرات داغ باشد شما جوان هستید بر حسب نیاز روز وتوانمندی شما میتوانید توصیه دوستان واساتید گرامی را بکار بندید بنظر من نیاز امروز در زمینه ایسیو اتومبیل وایسیو گاز ومدارات avr خوب جواب میدهد موفق باشید

delta

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-06
225
2,237
اهواز
سلام

دوست عزیز خوشبختانه کسانی که در الکترونیک تخصص دارند هیچگاه بیکار نخواهند بود زیرا که زمانه زمانه الکترونیک است وهمه کس به این تخصص نیاز دارند و به پیشنهاد و توصیه دوستان شما نباید در یک زمینه فعالیت کنید بلکه باید خود را با نیاز روز بروزرسانی نماید

kidamen

کاربر
2009-10-04
54
311
من هم مثل شما الكترونيك كار هستم . بصورت مشخص تعميرات تخصصي موبايل دارم . اما در كنارش پروژه هاي الكترونيكي دانشجويي در هر زمينه اي كه باشه انجام ميدم . سفارشات تابلو روان هم زياد دارم . اگه فرصت كنم تعميرات انواع لوازم صوتي و تصويري هم انجام ميدم و بالاخره اينكه نصاب ماهواره هم هستم ...

زياد شد نه !!!؟ شايد اولين چيزي كه به ذهنتون ميرسه اين باشه : همه كارهء هيچكاره

اما واقعيت اينه كه من تمام اين كارها رو چند ساله كه انجام ميدم و خدا رو شكر ميكنم كه اينجوري هم ميتونم كسب درآمد كنم و هم اينكه هر روز ، يه چيز تازه تر ياد بگيرم .

به قول دوست خوبمون delta ، سعي كن هميشه دانشت بروز باشه و خودتو محدود نگه نداري . هر كاري هم كه ميخواي بعنوان شغل واسه خودت انتخاب كني سعي كن فقط به اون اكتفا نكني .

زندگي واقعا" سخته و هزينه ها سرسام آور ...

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
از هرچه بگذریم سخن پله برقی و آسانسور و در خودکار خوشتر است

ببه نظر من اگه سرمایه داری سنگینی کار هم واست مهم نیست بزن توو اینکار

البته این رو هم بگما توی ایران تعمیر کار خوب باش وقتسر خاروندن هم پیدا نمیکنی حالا فرقی نداره LCD یا کامپیوتر یا حتی لامپ کم مصرف

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام
به نظر بنده دنبال دانش و یاد گیری شبکه های کامپیوتر بروید
چرا که الکترونیک مانند جسم میماند و نرم افزار مثل روح به سخت افزار جان و شخصیت می دهد
پس فکر تعمیرات را کلن بزار کنار و برو سراغ دوره های شبکه مایکروسافت یا سیسکو
موفق باشید

بالا