آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

گوشی نوکیا n82 موقع تماس ورودی یا خروجی خاموش می شه لطفا کمک کنید؟

sara.moh

کاربر
2011-02-15
1
3
:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:
سلام دوستان. خسته نباشید.
من یه گوشی نوکیا n82 دارم که به محض اینکه یه تماس ورودی یا خروجی داشته باشم خود به خود خاموش میشه! ویروسی هم نیست، یه بار هم فورمتش کردن ولی بازم...
به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟/

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
:smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:
سلام دوستان. خسته نباشید.
من یه گوشی نوکیا n82 دارم که به محض اینکه یه تماس ورودی یا خروجی داشته باشم خود به خود خاموش میشه! ویروسی هم نیست، یه بار هم فورمتش کردن ولی بازم...
به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟/

سلام
عنوان تایپینگ شما اصلاح شد .... دفعات بعد دقت بیشتری کنید
اما جواب سوال شما !!!
دوست عزیز به نظر می رسد pf شما خراب باشد
pf مخفف کلمه پاور آمپلی فایر هست که عملیات ارتباطی بین دستگاه و شبکه مخابرات را انجام میدهد
نمی دانم آیا شما امکانات تعمیراتی دارید یا نه ؟
ولی تعویض این قطعه نیاز به مهارت زیادی دارد .
این امکان هم هست که عیب نرم افزاری باشد
البته بستگی به چگونگی خراب شدنش دارد مثلا اگر موقع گرفتن یک فایل از بلوتوث خراب شده و یا هنگام اتصال به کامپیوتر خراب شده 90 درصد عیب نرم افزاری است و اگر با فرمت جواب نداد نیاز به فلش کردن دارد
موفق باشید

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام
دوست عزیز این مشکل را ننوشتید که چگونه به وجود امده ایا در اثر اتصال به کامپیوتر و یا فلش کردن گوشی بود (تعویض فریمور ) یا عوامل فیزیکی و ایا در زمان کار کردن با گوشی هم ریستارت میکنه یا فقط در زمان تماس این طوری میشود
به هر صورت در ابتدای کار بگم که گوشیتون رو یک بار فلش کنید اگر رفع نشد امکان دارد سو پر دانگل گوشیتون مورد دارد و باید به تعمیرکار حرفه ای برای زدن این نرم افزار ببرید

بالا