آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن تصویر در آیفون تصویری کوماکس چینی در زمانیکه نور برای دوربین وجود ندارد

tranzistor

کاربر
2010-11-09
45
277
با سلام
دوربین آیفون تصویری کوماکس( چینی ) مدتی است که در شب ها تصویر اشخاص را از مانیتور نشان نمی دهد فقط زمانی که نور وجود دارد تصویر قابل رویت است ( در روز تصاویر قابل رویت می باشد )
آیا دیود های مادون قرمز سوخته است ؟ چگونه میشه عیب را پیدا کرد ؟
با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
جنس دوربین شما ccdاست یا معمولی
ایا در روز وضوح تصویر خوب است اگر نیست پیچ فوکوس روی دوربین را بچرخانیدتا وضوح تصویر خوب شود اگر پانل جلو دارید امتحان کنید تا عیب تفکیک شود

tranzistor

کاربر
2010-11-09
45
277
با سلام
دوربین آیفون تصویری کوماکس یک دوربین معمولی می باشد. فقط در زمانیکه نور وجود دارد می توان اجسام را دید در شب اگر چراغ جلوی درب منزل را روشن کنیم تصویر اجسام را از مانیتور می توانیم ببینیم در غیر اینصورت تصویری وجود ندارد.
آیا امکان دارد از دیود های مادون قرمز باشد ؟؟؟

UNESS30

کاربر
2011-05-01
9
112
تهران
با عرض سلام من هم این مشکل را روی کوماکس رنگی دیده ام تصویر در روز شفاف و رنگ ها هم خوبه ولی در شب و در نور کم خیابان تصویر کاملا تیره است . نمیدانم آیا با با گذاشتن مادون قرمز جداگانه و قوی بالای در مشکل حل میشود ؟ مثلا چیزی که شکلش شبیه دوربین های dome مداربسته باشه . مهمتر اینکه اگر میتوانید یک نقشه شماتیک از سیم کشی ارائیه کنید لطفا ، که نشون بده چجوری میشه مادون قرمز اضافی رو به زنگ پانل جلوی در وصل کرد. منظورم اینه که بوسیله یک تایمر راه پله بشه دو سه دقیقه مادون قرمز جلوی در رو روشن کرد . اگه شماتیک سیم کشی رو بذارید واقعا ممنون میشم.درضمن اگه مادون قرمز و پایه مناسب و شکیلی برای اون سراغ دارید راهنمایی کنید. سپاس گزارم.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
البته دوربینهای دید در شب هم در تاریکی مطلق کارایی بسیار خوبی ندارند شما اگر امکانش هست با یک لامپ کم مصرف مقداری محدوده جلوی دوربین را روشن کرده ونتیجه را اعلام کنید

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با عرض سلام من هم این مشکل را روی کوماکس رنگی دیده ام تصویر در روز شفاف و رنگ ها هم خوبه ولی در شب و در نور کم خیابان تصویر کاملا تیره است . نمیدانم آیا با با گذاشتن مادون قرمز جداگانه و قوی بالای در مشکل حل میشود ؟ مثلا چیزی که شکلش شبیه دوربین های dome مداربسته باشه . مهمتر اینکه اگر میتوانید یک نقشه شماتیک از سیم کشی ارائیه کنید لطفا ، که نشون بده چجوری میشه مادون قرمز اضافی رو به زنگ پانل جلوی در وصل کرد. منظورم اینه که بوسیله یک تایمر راه پله بشه دو سه دقیقه مادون قرمز جلوی در رو روشن کرد . اگه شماتیک سیم کشی رو بذارید واقعا ممنون میشم.درضمن اگه مادون قرمز و پایه مناسب و شکیلی برای اون سراغ دارید راهنمایی کنید. سپاس گزارم.

با سلام و درود
من ايفون كار نكردم ولي براي حل اين مشكل، شما مي توانيد از مادون قرمز جداگانه استفاده بكنيد و در ديد دوربين شما حالت چراغ قوه دارد و تصوير به صورت سياه و سفيد نشان داده مي شود.
شما يكسري به مراكز فروش دوربين بزنيد متوجه مي شويد و اگر براتون مقرون بصرفه نبود خود دوربين ايفون عوض كنيد.

ahm_ck

کاربر
2011-07-29
1
3
سلام.ایفون تصویری ما کوماکس هستش.یه چند وقتیه نه در باز میکونه نه تصویر داره زنگ هم نمیخوره ولی طبقه های دیگه مشکلی ندارن.فقط وقتی یکی از بیرون زنگ میزنه صدای تیک تیک میده.به نظرتون مشکل کجاست؟ راستی گاهی وقتها درست عمل میکنه

asad1

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-01
188
1,045
سلام احتمالا یا قطعی در سیم های رابط به واحد خودتون داری یا سیمهای فیش ورودی خوب پیوند نخورده ویا اینکه برد پنل داخل ،قلع مردگی پیدا کرده.{ ببخشید این جواب برای آخرین دوستمون بود که سوالش ربطی به موضوع اصلی نداشت}

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
سلام.ایفون تصویری ما کوماکس هستش.یه چند وقتیه نه در باز میکونه نه تصویر داره زنگ هم نمیخوره ولی طبقه های دیگه مشکلی ندارن.فقط وقتی یکی از بیرون زنگ میزنه صدای تیک تیک میده.به نظرتون مشکل کجاست؟ راستی گاهی وقتها درست عمل میکنه

با سلام شما ابتدا ایفون را در صورت امکان با یک پانل یک طبقه بیرون ساختمان ویا با یک واحد دیگر تست کنید منظورمان از تست این است که شما از سیم کشی ساختمان مطمئن شوید ولی بنظر من این ایراد از سیم ها میتواند باشد بعد از امتحان کردن اگر مشکلی دارید اعلام کنید در خدمتیم

heidari

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
304
726
با سلام ایفون تصویری ما به علت طولانی بودن سیم تصویر نشان نمیدهد من باید از چه سیمی استفاده کنم با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sarutobi
بالا